Piosenkarka Madonna obiecała seks oralny za głosowanie na Hillary Clinton. Słowa zostały wypowiedziane podczas zapowiadania komediantki Amy Shumer w trakcie show w Nowym Jorku. 

Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych jest na finiszu. Coraz częściej pojawiają się w niej wątki seksualne. Tego jednak nikt się nie spodziewał.

– Jeśli zagłosujecie na Hillary Clinton, będę wam robić lody z połykiem, ok? Jestem w tym naprawdę dobra, zachowuję kontakt wzrokowy i połykam – powiedziała do tłumu 58-letnia Madonna.

Dlaczego poruszono wątek Hillary Clinton podczas show? Ma to związek z poprzednim wystąpieniem komediantki Amy Shumer, którą w Nowym Jorku zapowiadała Madonna. Kobieta nazwała Donalda Trumpa „pomarańczowym potworem” co wywołało gwałtowną reakcję tłumu, gwizdy i buczenie. Setki zwolenników republikańskiego kandydata opuściło przedstawienie w Tampa na Florydzie.

Celebryci coraz częściej angażują się w kampanię wyborczą, która w Stanach Zjednoczonych jest nazywana najbardziej niesmaczną w historii wyborów.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:

źródło: Breitbart

Zobacz również