To NIE potężny gej! Muskularny ksiądz Artur podbija sieć

To NIE potężny gej! Muskularny ksiądz Artur podbija sieć

Księża często nazywają się pasterzami, którzy pilnują swoich owieczek. Na codzień dbają o dusze parafian oraz pomagają wierzącym zbliżyć się do Boga. Ksiądz Artur jest jednak inny - poza duszami wiernych, pielęgnuje także własne bicepsy.

Artur Kaproń to proboszcz z Osiecznicy na Dolnym Śląsku. W internecie zasłynął jednak jako...  polski ksiądz kulturysta. I nie tylko ze względu na nietypowe połączenie sztangi i koloratki. Ks. Artur ma na swoim koncie sukcesy w tej dyscyplinie, a ostatnio usłyszała o nich cała Polska.
Padre Arturro Ksiądz Artur ćwiczy na siłowni już od 16. roku życia. Od tego czasu minęło już 26 lat, jednak jego zapał nie ostygł ani trochę. Ks. Artur ostatnio zdobył nawet czwarte miejsce na mistrzostwach Polski w kulturystyce. Na profilu „Trener Ksiądz” na Facebooku można znaleźć zdjęcia i nagrania, na których widać proboszcza z Osiecznicy m.in. na siłowni. Do sieci trafiają także filmy z udziałem księdza. Świetnie widać na nich, że w budowę swoich mięśni włożył naprawdę sporo wysiłku. fot. facebook.com - Trener Ksiądz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News