Już 12 stycznia przedstawiciele Rządu RP będą kłaniać się przed Panami zza oceanu. Niby nic nowego, bo przecież trwa to od lat. Nie jest też zresztą nowością, że Prezes Rady Ministrów była szkolona w Departamencie Stanu USA. Nie ona pierwsza. Ale nową okoliczność stanowi fakt, że tym razem Wielki Brat będzie polskie poczynania kontrolował już bezpośrednio, z pomocą swoich żołdaków, którzy przybędą tu na stałe.

Co należy zauważyć: nie mówimy tu o jakimkolwiek „zobowiązaniu sojuszniczym” jak to pokrętnie próbują tłumaczyć atlantyści. Mówimy o spełnieniu BŁAGAŃ kolejnych ?polskich? rządów, które za cel główny polityki zagranicznej McRzeczpospolitej obrały sobie formalne i realne uzależnienie od Waszyngtonu. Sytuacja porównywalna ze ściągnięciem tu swego czasu Krzyżaków. I to właśnie ta decyzja, a nie 500+, zapisze Jarosława Kaczyńskiego i jego klikę w historii Polski. Podobnie jak zapisał się w niej
swego czasu Konrad Mazowiecki. Ale nawet ten ostatni nie popełnił takiej obrzydliwości jak Prezydent RP, Andrzej Duda. Nie dał on Krzyżakom uprawnień równym dla wojsk ówczesnej Polski. Tym świstkiem papieru podpisanym przez Dudę pozbyliśmy się jednego z kluczowych atrybutów suwerenności, czyli (jakkolwiek by to nie zabrzmiało) monopolu na przemoc na własnym terytorium.

Część ludzi, ogłupionych propagandą sączącą się tak z mediów liberalnych jak i rządowych gadzinówek, powtarza jak mantrę, że US Army ma nas bronić przed domniemaną rosyjską agresją. Że Rosja tuż tuż, a Zmiana no to przecież „wiadomo” jaka siła, bo Mateusz Piskorski przebywa w areszcie „pod zarzutem” szpiegostwa. Dodajmy, że siedzi tam 8 miesięcy i w dalszym ciągu nie ma aktu oskarżenia. Ale drodzy Rodacy, to nie Rosjanie nas będą teraz okupować, oni wyszli stąd dobrowolnie 24 lata temu. To nie
Rosjanie zdewastowali po 1989 roku polski przemysł. To nie Rosjanie tłamszą Polaków lichwiarskimi kredytami. Wreszcie to nie Rosjanie są odpowiedzialni za to, że staliśmy się najbardziej wysuniętym na wschód, nieruchomym lotniskowcem Stanów Zjednoczonych w Europie. To my sami, przez zaniechanie polegające na dopuszczeniu do władzy zaprzańców, jesteśmy temu winni.

Wszystkim tych, którym zależy na pokoju i suwerenności Rzeczpospolitej, zapraszam na przemarsz spod Ambasady USA pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, w tenże feralny czwartek 12 stycznia o godzinie 15.00. Nikomu nie stawiamy wstępnych warunków. Możecie się z nami w wielu sprawach nie zgadzać, nie jesteśmy sektą. Wzywa nas jednak Ojczyzna, za którą pokolenia przelewały krew. Więcej informacji tutaj.

...

Zobacz również