To nie miało wyjść na jaw! Oliwia Bieniuk spotyka się z synem kontrowersyjnej celebrytki

To nie miało wyjść na jaw! Oliwia Bieniuk spotyka się z synem kontrowersyjnej celebrytki Źródło: Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk zyskuje na popularności. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wyrosła na atrakcyjną młodą kobietę, którą coraz bardziej interesują się portale internetowe, jak i magazyny tabloidowe. Jak się okazuje 15-latka już ma w swoim życiu kogoś specjalnego. Czy może to być syn kontrowersyjnej celebrytki?

Oliwia Bieniuk ma spore aspiracje na topową postać branży rozrywkowej. Jej Instagramowy profili ma już ponad 65 tysięcy obserwujących i ta liczna ciągle rośnie. W swoim życiu prywatnym przyjaźni się z samymi dziećmi innych polskich celebrytów, a w tym z Mateuszem Raduszewskim, przyrodnim synem Natalii Siwiec. Nastolatkowie są sobie bardzo bliscy. Można często zobaczyć ich w swoim towarzystwie. Ich przyjaźń fani mogą zaobserwować w mediach społecznościowych. Jeszcze rok temu, oboje nastolatków wyjechało na wspólne wakacje, a w to lato pochwalili się wspólnym wyjazdem na festiwal muzycznym w Gdyni. Na zdjęciu możemy zobaczyć uśmiechniętą parę pozująca do zdjęć z Quebonafide.

Czy Oliwia Bieniuk spotyka się z przyrodnim synem Natalii Siwiec?

Jakiś czas temu w mediach pojawiło się zdjęcie młodej córki Ani Przybylskiej całującej się z tajemniczym chłopakiem. Niestety możemy jedynie spekulować, co się dzieje w życiu miłosnym Oliwii. Nastolatka konsekwentnie milczy na ten temat. Gdy została poproszona przez internautów o zdradzenie tożsamości przystojnego bruneta, postawiła na swoim i nie pisnęła ani słowem. Po głośnych plotkach o tym pocałunku już nie mogliśmy nigdzie zobaczyć tajemniczego chłopaka, a w zamian coraz częściej widzimy Mateusza Raduszewskiego. Czyżby ich przyjaźń powoli przerastała w coś poważniejszego? Syn Mariusza Raduszewskiego, partnera Natalii Siwiec też nie może narzekać na brak charyzmy. Przystojny nastolatek ma grono swoich wielbicieli, a na plotki o jego w związku z Oliwią Bieniuk, nastolatek tylko zyskał na popularności. Myślicie, że między nimi zaiskrzy? oliwia bieniuk oliwia bieniuk fot. instagram
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Producenci jej nie wybaczą. Tak gwiazda poniżyła TVN
  2. Smutne słowa Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  3. Co to za zwierzę?! Biedne stworzonko urodziło się z ludzką twarzą
  4. Klaudia Halejcio. Ma szanse na ogromną karierę?
Następny artykuł