To NIE jest przypadek! ZNOWU płonie wysypisko śmieci

To NIE jest przypadek! ZNOWU płonie wysypisko śmieci

To już kolejny pożar składowiska śmieci w ciągu ostatnich tygodni. Tym razem ogień wybuchł na wysypisku śmieci we wsi Kuślin w pobliżu Opalenicy w województwie wielkopolskim. Policja już oceniła wstępnie, że najprawdopodobniej doszło do podpalenia.

Do pożaru doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Strażacy otrzymali zgłoszenie minutę po północy. Jak informują lokalni policjanci, płonęła ok. 1/3 lub 1/4 pryzmy śmieci.

Kuślin: Kolejny pożar na składowisku śmieci

Jak się okazuje, śmieci w tym miejscu składowano od lat. Tymczasem firma, która formalnie jest ich właścicielem, od pewnego czasu już nie działa na tym terenie. To może świadczyć o kolejnej próbie utylizacji śmieci przez ich podpalenie. - Firma, która jest właścicielem tych śmieci, w tej chwili na tym terenie nie działa. Komendant powiatowy, który był obecny na miejscu z policją przyjął wstępnie, że przyczyną tego pożaru było podpalenie - poinformował Paweł Pałys z PSP w Nowym Tomyślu. Kuślin fot. facebook.com/ospopalenica Kuślin fot. facebook.com/ospopalenica Kuślin fot. facebook.com/ospopalenica Kuślin fot. facebook.com/ospopalenica Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Listy, groźby, pożar. Brejza idzie na noże z PiS-em
  2. To NIE były przypadki?! Sensacyjna teoria ws. pożarów wysypisk śmieci
  3. Listy, groźby, pożar. Brejza idzie na noże z PiS-em
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News