1
fot. Twitter
Wiadomości Pikio - 6 Lipca 2017

To naprawdę się wydarzyło! Agata Duda OLAŁA Trumpa (VIDEO)

Dzisiejsza wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych przebiegła raczej bez większych zakłóceń i wpadek. Doszło jednak do kłopotliwej sytuacji z polską Pierwszą Damą w roli głównej.

Donald Trump na moment przed wygłoszeniem mowy, której z zapartym tchem wyczekiwali wszyscy zebrani na pl. Krasińskich, chciał wykonać dyplomatyczny gest. Podał dłoń Andrzejowi Dudzie, po czym wyciągnął ją do jego żony. Pierwsza dama jednak.. zignorowała go. Swoją dłoń wyciągnęła do stojącej obok swojego męża Melanii Trump. Agata Duda dopełniła w ten sposób protokołu dyplomatycznego. Wymagał on, aby w tej sytuacji podała ona w pierwszej kolejności dłoń Melanii Trump. Prezydent Stanów Zjednoczonych sprawiał wrażenie zaskoczonego. Najwidoczniej nie znał wymaganej przez protokół kolejności, w której znaczenie ma płeć. Mówi się, że charakterystyczny sposób podawania dłoni przez Donalda Trumpa jest jego znakiem firmowym.

źródło: WP Wiadomości
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News