Odpowiedzialny za warstwę muzyczną takich hitów, jak „My Słowianie”, czy „Równonoc” oficjalnie rozpoczął współpracę z gwiazdą europejskiej piłki nożnej, reprezentantem Polski Robertem Lewandowskim. O wspólnym projekcie poinformował poprzez media społecznościowe napastnik Bayernu Monachium.

Jak czytamy na portalu muzycznym „Glamrap” piłkarz i muzyk szykują niespodziankę dla fanów ich obu.

– Robert Lewandowski i Don – czyli jak muzyka łączy dwa światy. To największy projekt w dziejach polskiej muzyki – wiadomość skomentowała Cleo, wokalistka znana ze współpracy ze sławnym producentem.

Obaj panowie pozostają bardzo tajemniczy co do kształtu wspólnej pracy. Zaznaczają, że nie uchylą rąbka tajemnicy przed premierą wydawnictwa.

To co szykujemy, to największy projekt, który nie ma sobie równych pod względem pracochłonności i rozmachu. Mimo iż nie domyślacie się, co planujemy, bądźcie czujni – napisał sam Donatan

Będzie to trzeci album producencki Witolda „Donatana” Czamary. Ostatni ukazał się w 2014 i zebrał pozytywne opinie krytyków. Nad projektem, w którym uczestniczy Robert Lewandowski, pracuje 2015. Jak sam zaznacza pochłonie on sporo czasu i pieniędzy.

źródło: glamrap.pl

Zobacz również