To najstraszniejszy dzień w historii? Zostało tylko kilka godzin

To najstraszniejszy dzień w historii? Zostało tylko kilka godzin Źródło: google.pl

Jutro ma nastąpić najstraszniejszy dzień w historii. Czy jesteśmy na niego przygotowani? Zostało już tylko kilka godzin. Rozpoczęło się odliczanie. Koniec świata ma być coraz bliżej.

David Meade zapowiedział, że ma nastąpić 23 kwietnia bieżącego roku. Zostało nam kilka godzin do końca świata. Meade jest znanym numerologiem, który zapowiada, że dziś ma dojść do spotkania Słońca, Księżyca i Jowisza w konstelacji panny. Numerolog twierdzi, że taki układ jest zapowiedziany w Biblii, a dokładnie w apokalipsie św. Jana. Ma być to zapowiedź kolejnego przybycia Jezusa na ziemię.

David Meade wyjaśnił jak ma nastąpić koniec świata

Mężczyzna wyznaje, że dziś ma powstać nowa planeta o nazwie Nibiru, która ma zwiastować koniec ludzkości. To bardzo niepokojące doniesienia. Na szczęście David Meade wielokrotnie zapowiedział wydarzenia do których nie doszło. Według jego przepowiedni świat miał się skończyć już 23 września 2017 roku. To nie jedyny koniec świata jaki został zapowiedziany przez numerologa. Kolejny miał nastąpić 15 października 2017 roku. Jeżeli do końca świata nie dojdzie to według Meade nadal nie mamy się z czego cieszyć. Jego zdaniem dziś rozpocznie się proces, który ma trwać siedem lat. W trakcie tego czasu ma dojść do ogromnego cierpienia i bólu dla ludzkości. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciężarówką staranował tłum! Są ofiary śmiertelne i ranni
  2. Gwiazda TVN jest skończona? Okrutnie nabija się z biednych dzieci
  3. Doda ma poważne problemy ze zdrowiem 
źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News