To najczęściej kupowana woda. Wyrzucamy fortunę w błoto, nie warto jej pić

To najczęściej kupowana woda. Wyrzucamy fortunę w błoto, nie warto jej pić

Od dawna się o tym mówi, ale wiele osób dalej w to nie wierzy. To najczęściej kupowana woda. Wyrzucamy fortunę w błoto, jednak nie warto jej pić. 

Pijemy jej bardzo dużo, ponieważ to zdrowe i pomaga utrzymać dietę czy formę. Mowa oczywiście o wodzie mineralnej. W sklepach dostępnych jest wiele marek, które oferują swoje produkty. Wydajemy na nią fortunę, a można mieć to samo w znacznie niższej cenie. ZOBACZ TAKŻE: WSZYSCY TO PIJEMY. MA KOSZMARNY WPŁYW NA ZDROWIE Woda jest stosunkowo tania, jednak w porównaniu z wodą w kranie wychodzi znacznie drożej. Okazuje się, że nie różnią się one prawie wcale i można pić wodę z domowego źródła. Już od wielu lat w naszych kranach leci czysta i nadająca się do picia woda. Można zatem sporo zaoszczędzić pijąc z tego źródła, a nie z plastikowych butelek. ZOBACZ TAKŻE: UWAGA! LIDL WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT, JEST NIEBEZPIECZNY DLA ZDROWIA

Lepsza kranówa niż butelkowana

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ale często jest tak, że woda w butelce i w kranie może być z tego samego albo podobnego źródła, a jej skład prawie się nie różni. Ta w domu zawiera oczywiście chlor, ale są to małe ilości, które nie zagrażają naszemu zdrowiu.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News