To nagranie samo wyciska z oczu łzy. Ostatni taniec ojca z umierającą córką

To nagranie samo wyciska z oczu łzy. Ostatni taniec ojca z umierającą córką Źródło: Fot. Youtube

Narodziny długo wyczekiwanego dziecka dla każdego rodzica są wyjątkowym, poruszającym i bardzo radosnym przeżyciem. Czasami zdarza się jednak, że los nie pozwala spędzić z maluchem długiego czasu przez śmiertelną chorobę, która sprawia mu ogrom cierpienia. Fakt, iż to nagranie wyciska z oczu morze łez, nie jest więc niczym dziwnym.

Rodzina McGuire ze Stanów Zjednoczonych zmaga się obecnie z ogromnym cierpieniem i tragedią, która dotknęła ich tuż po narodzinach córeczki. Okazało się niestety, że dziewczynka ma poważnie uszkodzony mózg oraz zaburzenia metaboliczne kości. Lekarze poinformowali już rodziców 2-letniego dziecka, że pozostało mu jedynie kilka tygodni życia. Postanowili oni zrobić więc wszystko, aby stworzyć jak najwięcej wspaniałych wspomnień, do których przez całe życie będą mogli powracać.

Ostatni taniec

- Pogodziliśmy się już z myślą, że stracimy Millie, ale nie poddajemy się, chcemy mieć jak najwięcej wypełnionych miłością wspomnień. Kiedyś dotarło do mnie, że nigdy nie zatańczę z moją córką na jej urodzinach, balu maturalnym, czy na weselu - stwierdził jakiś czas temu ojciec śmiertelnie chorej córeczki. Nagrał on więc krótki film, na którym tańczy z dziewczynką, trzymając ją na rękach. Mężczyzna postanowił także opublikować je na Youtube, aby jego ostatnie chwile z córką mógł zobaczyć cały świat.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News