Narodziny długo wyczekiwanego dziecka dla każdego rodzica są wyjątkowym, poruszającym i bardzo radosnym przeżyciem. Czasami zdarza się jednak, że los nie pozwala spędzić z maluchem długiego czasu przez śmiertelną chorobę, która sprawia mu ogrom cierpienia. Fakt, iż to nagranie wyciska z oczu morze łez, nie jest więc niczym dziwnym.

Rodzina McGuire ze Stanów Zjednoczonych zmaga się obecnie z ogromnym cierpieniem i tragedią, która dotknęła ich tuż po narodzinach córeczki. Okazało się niestety, że dziewczynka ma poważnie uszkodzony mózg oraz zaburzenia metaboliczne kości.

Lekarze poinformowali już rodziców 2-letniego dziecka, że pozostało mu jedynie kilka tygodni życia. Postanowili oni zrobić więc wszystko, aby stworzyć jak najwięcej wspaniałych wspomnień, do których przez całe życie będą mogli powracać.

Ostatni taniec

– Pogodziliśmy się już z myślą, że stracimy Millie, ale nie poddajemy się, chcemy mieć jak najwięcej wypełnionych miłością wspomnień. Kiedyś dotarło do mnie, że nigdy nie zatańczę z moją córką na jej urodzinach, balu maturalnym, czy na weselu – stwierdził jakiś czas temu ojciec śmiertelnie chorej córeczki.

Nagrał on więc krótki film, na którym tańczy z dziewczynką, trzymając ją na rękach. Mężczyzna postanowił także opublikować je na Youtube, aby jego ostatnie chwile z córką mógł zobaczyć cały świat.

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

Zobacz również