To nagranie rozsierdziło polskich internautów. Uchwycone w Zakopanem video po prostu zszokowało wszystkich. W sprawę zaangażowała się policja, która już bada okoliczności zdarzenia. Jak podkreślają z kolei internauci, zachowanie nagranych osób to zwykła znieczulica i wyrachowanie.

W czwartek 14 grudnia mieszkańcy Zakopanego byli świadkami szokującego zdarzenia. Pewna rodzina miała porzucić zwierzę na mrozie. Na nagraniu uchwyconym przez kamerę przemysłową widać, jak ci podjeżdżają na tyły Biedronki i wywabiają psa pod ścianę marketu. Kiedy ojciec i matka obserwują sytuację i instruują swoje dziecko, malec prowadzi psa za sobą, kusząc go jedzeniem w misce. Następnie ustawia naczynie i oddala się od psa.

ZOBACZ TAKŻE: TERROR w Polsce! Ludzie pocięci jak zwierzęta, policja w akcji

Nagranie, które wzbudziło wściekłość

Funkcjonariusze policji otrzymali nagranie, na którym widać jak rodzina z dzieckiem porzuca psa pod sklepem. Na filmie widać jeszcze jak matka fotografuje sytuację, po czym cała rodzina odjeżdża, pozostawiając psa na mrozie. Jak mówią policjanci, nieistotne jest czy pies należał do rodziny, czy ta chciała mu tylko pomóc, tak czy inaczej zwierzę zostało przez nich porzucone.

ZOBACZ TAKŻE: Pies zaopiekował się małym, osieroconym jelonkiem. Jego zachowanie jest niesamowite (VIDEO)

– Czy osoby te porzuciły swojego psa, czy też na przykład znalazły go, nakarmiły i zostawiły pod sklepem? Nawet jeżeli miała miejsce ta druga sytuacja, to nie powinni się tak zachować -przekazał rzecznik prasowy policji w Zakopanem.

Wściekli są zwłaszcza internauci, którzy wskazują, że zachowanie rodziny jest karygodne. To, czego mają uczyć dziecka, jest ich zdaniem skandaliczne. W internecie już figurują w komentarzach jako „ludzie bez charakteru”, „nieodpowiedzialni rodzice” czy „przykład na znieczulicę”.

źródło: youtube.com

Którą rasę psów Polacy lubią najbardziej? [ZOBACZ!]


Zakład, że TEGO nie wiedziałeś o swoim kocie?!

...

Zobacz również