To nagranie przywraca wiarę w polską młodzież. Zwlekano kilka miesięcy by je opublikować (video)

To nagranie przywraca wiarę w polską młodzież. Zwlekano kilka miesięcy by je opublikować (video) Źródło: fot. facebook.com/gazeta.pl

Prawdziwą furorę w polskim internecie robi nagranie z miejskiego monitoringu w Nysie. Trójka nastolatków robi coś czego w dzisiejszych czasach po młodzieży raczej spodziewać się nie było można. Z publikacją nagrania zwlekano kilka miesięcy.

Blisko 1 300 000 wyświetleń, 17 tysięcy polubień i 5100 udostępnień - to reakcja na nagrania z monitoringu miejskiego w Nysie, na którym widzimy trójkę nastolatków.

Początkowo nie wiadomo o co chodzi. Trójka nastolatków idzie ulicami Nysy z bardzo dziwnym i podejrzanym pakunkiem (dlatego też zwrócili uwagę strażników miejskich, którzy monitorowali miasto).

Szybko się okazało, że trójka młodych chłopaków nie ma żadnych złych zamiarów. Wręcz przeciwnie - zrobili coś czego po dzisiejszej młodzieży spodziewać się raczej nie można. To po prostu trzeba obejrzeć.

Z publikacją nagrania zwlekano kilka miesięcy, w końcu strażnicy miejscy postanowili to zrobić, po to by pochwalić takie zachowania i zachęcić do nich innych - nie tylko młodych ludzi, ale wszystkich.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News