Skandaliczne zdarzenie zostało utrwalone przez kamery monitoringu. Z nieznanych przyczyn ratownik medyczny zaatakował na korytarzu pielęgniarkę. Według mediów kobieta jest w ciąży.

Film nagrany przez kamery monitoringu w chilijskim szpitalu w mieście Valparaiso pokazuje potworne sceny. Kobieta bierze do rąk dwie torby, jest jednak powstrzymana przez mężczyznę, który zaczyna do niej mówić. Dyskusja przeradza się w kłótnię, a po chwili dochodzi do rękoczynów.

Mężczyzna najpierw szarpie kobietę i coś do niej mówi, potem ją puszcza i odchodzi. Kiedy pielęgniarka już myśli, że jest bezpieczna i znów chce zabrać torby, wtedy pada ofiarą kolejnego brutalnego ataku.

Nie jest znana tożsamość napastnika ani ofiary. Oboje są pracownikami szpitala, zaś tytuł filmu zamieszczonego w internecie sugeruje, że pielęgniarka i ratownik medyczny są parą. Lokalne media podają informację, że kobieta jest w ciąży. Kobieta na nagraniu nie wygląda na ciężarną, ale jeśli jest to wczesna faza ciąży, to nie musi być widoczne.

Nagranie obiegło wszystkie największe stacje telewizyjne w Chile. Jak podają – ratownik medyczny został obezwładniony dopiero przez przechodzącego w okolicy ochroniarza. Nadal nie wiadomo, dlaczego pracownik szpitala zaatakował kobietę oraz jakie łączą ich relacje. Sprawą zajmuje się prokuratura.

https://www.youtube.com/watch?v=Vc0_SNcfhNQ

...

Zobacz również