To KONIEC. Trump zdecydował

To KONIEC. Trump zdecydował Źródło:

Sprawa wygląda naprawdę poważnie. Donald Trump dawno nie był tak stanowczy. Tym razem zadecydował, a jego decyzja wydaje się ostateczna. To definitywnie zakończy spekulacje i przypuszczenia.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zaapelował za pomocą Twittera do resortu sprawiedliwości i FBI, by te służby wreszcie ostatecznie zajęły się sprawą Hillary Clinton. Jego żądanie jest niezwykle stanowcze, jednak pokazuje także, że to prawdziwy jej koniec. - Wszyscy pytają się, dlaczego resort sprawiedliwości (i FBI) nie przyglądają się bliżej wszystkim nieuczciwościom związanym z nieuczciwą Hillary (ang. Crooked Hillary) i Demokratami [...] nowa książka Donny B. opisuje, jak Demokraci "ukradli" (B. Sandersowi) wybory. Co ze sprawą wykasowanych maili, uranem, Podestą, serwerem mailowym i innymi? [...] Ludzie są wściekli. W którymś momencie resort sprawiedliwości i FBI muszą zrobić to, co do nich należy i słuszne. Amerykanie mają prawo wiedzieć! - bulwersował się prezydent Trump w serii postów wrzuconych rano Twittera.

Donald Trump kończy spekulacje

To jest ze strony Trumpa bardzo radykalny krok. Aż dotąd nie podejmował on kwestii Hillary Clinton, co dla wielu jego wyborców było oburzające. W czwartek wieczorem była szefowa Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej (DNC) zapowiedziała publikację książki nt. Clinton. Ma w niej opisywać to, jak Hillary nieuczciwie oddziaływała na DNC, by to ona, nie "szalony Bernie" (jak mówi o Sandersie Trump) wystartowała w wyborach. Prócz tego ma być poruszony wątek przejęcia części należącego do USA uranu przez kontrolowaną przez Moskwę firmę, a także wiele innych poważnych przewinień Clinton. Jeśli apel prezydenta zostanie wysłuchany, będzie to z całą pewnością koniec Clinton. Trumpowi zależy na tym, by wyszły na jak liczne przekręty, których miała dopuścić się kandydata na prezydenta jeszcze w czasach urzędowania na stanowisku Sekretarza Stanu USA, ale także i później. Żródło: wiadomosci.dziennik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News