Problemy koreańskiego giganta elektronicznego się nie kończą. Koncern zajmujący się produkcją m.in. smartfonów wstrzymał właśnie sprzedaż swojego najnowszego produktu „Galaxy Note 7” i wezwał swoich klientów do natychmiastowego wyłączenia telefonów. 

Problemy koreańskiego koncernu zaczęły się tuż po premierze najnowszego smartfona „Galaxy Note 7”. W mediach i na portalach społecznościowych zaczęły się pojawiać doniesienia o wybuchających produktach Samsunga.

ZOBACZ TAKŻE – Wadliwy telefon Samsunga doszczętnie zniszczył samochód mężczyzny

Koreański gigant zdecydował się najpierw na wymianę wszystkich wadliwych produktów i wydawało się, że problem zniknął. Niestety po kilku dniach w mediach zaczęły się pojawiać informacje o kolejnych wybuchach telefonów, tym razem tych, które zostały wymienione.

ZOBACZ TAKŻE – Agencja dbająca o bezpieczeństwo konsumentów: Uwaga na wybuchające pralki!

Samsung wydał właśnie dwa oświadczenia. W pierwszym informuje o całkowitym wstrzymaniu sprzedaży Galaxy Note 7 oraz zakończeniu programu wymiany wadliwych telefonów.

W drugim oświadczeniu, tym razem skierowanym do swoich klientów, zaapelował o natychmiastowe wyłączenie wadliwych modeli telefonów i ich zwrot. Klienci mogą albo dostać zwrot pieniądze, albo wymienić Galaxy Note 7 na inny model.

Straty Samsunga w związku z wadliwymi telefonami, które wybuchają obliczane są na co najmniej 17 miliardów dolarów.

https://www.youtube.com/watch?v=pRdYZGzhEQQ

 

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również