To koniec? Małysz bije na alarm, wielki problem polskich skoczków

To koniec? Małysz bije na alarm, wielki problem polskich skoczków Źródło: Fot. youtube.com/skijumping

Adam Małysz bije na alarm! Nadciąga katastrofa dla polskich skoków. Choć w chwili obecnej nasza kadra jest potęgą, niedługo wszystko może się zmienić. Legendarny skoczek narciarski bije na alarm. 

Skoczkowie narciarscy to chluba Polski na Igrzyskach Olimpijskich Pjongczang. Dość powiedzieć, że jedyne medale jakie zdobyła nasza reprezentacja, zostały wywalczone przez skoczków. Złoto Kamila Stocha i trzecie miejsce naszego zespołu w konkursie drużynowym to cały dorobek medalowy Polski na dobiegających końca Igrzyskach Olimpijskich.

Małysz bije na alarm

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Polaka na Olimpiadzie. W jednej sekundzie jego marzenia legły w gruzach Legenda polskich skoków, popularny "Orzeł z Wisły" już od roku uderza w alarmistyczne tony. Nasza kadra ma poważny problem i póki co nie widać ratunku. Problem polega na tym, że nie mamy zaplecza. Polscy zawodnicy, którzy brylują w tym sezonie są już dość wiekowi, a juniorzy nie odnoszą sukcesów w zawodach młodzieżowych.

Polskie skoki czeka kryzys

ZOBACZ TAKŻE: To już KONIEC Żyły na Igrzyskach. Fani są zrozpaczeni Chociaż nasza kadra nie narzeka na brak sponsorów, Lotos wspiera młode polskie talenty, organizuje zawody dla młodzików, czy dostarcza sprzęt do klubów, to ciągle okazuje się, że to nie wystarcza. Przede wszystkim brak jest obiektów sportowych. W związku z powyższym na ostry komentarz zdecydował się jeden z dziennikarzy sportowych Kamil Kołsut - Pałac sukcesów to zamek zbudowany na piasku. Spieszmy się więc cieszyć sukcesami. Kiedy odejdą dzisiejsi mistrzowie, na kolejne przyjdzie nam poczekać - przestrzega dziennikarz w artykule na łamach sportowefakty.wp.pl. Skoro legenda skoków narciarskich oraz eksperci z branży biją na alarm, to z pewnością mamy się czego obawiać. Wszystko wskazuje więc na to, że gdy kariery zakończą obecni mistrzowie, to długo będziemy czekać na kolejne sukcesy. Być może warto więc inwestować w młodzież chcącą trenować skoki narciarskie, skoro jest to dyscyplina, w której urodzeni w naszym kraju zawodnicy potrafią odnosić tak wielkie sukcesy? Źródło: sportowefakty.wp.pl  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News