To niezwykle radosna wiadomość dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Razem z nią cieszą się także wszyscy fani Windsorów. Powody do świętowania są całkiem spore, a wszystko przez doniesienia płynące z Pałacu Kensington.

Jak bowiem podano w oficjalnym oświadczeniu, księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Pierwsze spekulacje na temat ciąży Kate pojawiły się niedawno, kiedy ta trafiła na ostry dyżur. Dopiero teraz wydano jednak oficjalny komunikat dotyczący ciąży w rodzinie królewskiej.

– Księżna i książę Cambridge pragną z radością ogłosić, że spodziewają się trzeciego dziecka. Królowa i pozostali członkowie rodziny królewskiej są zachwyceni tą wiadomością. Podobnie jak w dwóch poprzednich ciążach, księżna cierpi na niepowściągliwe wymioty ciężarnych. Nie pojawi się na dzisiejszych uroczystościach w Horsney Road Children Centre – czytamy w oświadczeniu Pałacu Kensington.

To będzie już trzecie dziecko pary książęcej. Maluch dołączy do 4-letniego George’a i rocznej Charlotte. Nie wiadomo jeszcze, jakiej płci jest dziecko. Pewne, że podobnie jak swoje rodzeństwo, dziecko otrzyma imię po monarsze brytyjskim z przeszłości. Pojawiają się już spekulacje, że jeśli będzie to dziewczynka, otrzyma imię Victoria lub Alice, a jeśli chłopiec – Henry lub Arthur.

źródło: bbc.com

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

...

Zobacz również

Zobacz również