Jarosław Kaczyński niezmiennie cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Oczywiście posiada on także wielu zażartych przeciwników, którym zdecydowała się stanowczo odpowiedzieć rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. Stopień jej uwielbienia dla prezesa partii rządzącej zadziwił jednak nawet wielu wyborców PiS. 

Mimo że mazurek miała wypowiedzieć się na temat nadchodzącego spotkania Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy, to skupiła się głównie na pochwałach wobec przełożonego. Zaznaczyła także, że prezydent też powinien zachowywać się wobec Kaczyńskiego pokornie i nie uniżać jego wartości.

– Wszyscy powinniśmy absolutnie z większym szacunkiem traktować Jarosława Kaczyńskiego, bo jest to jedyny człowiek, któremu udało się uzyskać tak ogromny sukces. To dzięki niemu mamy prezydenta Andrzeja Dudę, to dzięki niemu mamy większość parlamentarną i rząd Prawa i Sprawiedliwości – stwierdziła nieco patetycznie Mazurek.

– To jest człowiek niezwykle dobry, kompletnie nie jest małostkowy, nie przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat, przez co pokazuje, jaką ogromną ma klasę w sobie. To jest człowiek, dla którego Polska jest najważniejsza, nie to, co o nim mówią, nie to, jak go odbierają, tylko cel. A tym celem ma być reforma, dzięki której nasz kraj będzie w lepszej kondycji i finansowej, i gospodarczej, i społecznej, będzie bezpieczny. (…) Ja go za to zawsze będę broniła. Oczywiście uważam, że szacunek absolutnie mu się należy – dodała rzeczniczka, której hołd dla prezesa zadziwił wielu obywateli.

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

...

Zobacz również