Dwie osoby są hospitalizowane po tym jak helikopter ostrzelał stanowisko dziennikarzy. Wiemy o kilku rannych osobach. Chociaż media podają szczątkowe informacje, sytuacja wygląda przerażająco. W czasie Zapad 2017 miało również dojść do wybuchu dwóch samochodów.

Media podają szczątkowe informacje na ten temat. Głównie z rosyjskich źródeł wiadomo, że do zdarzenia miało dojść w ostatnią niedzielę lub poniedziałek. Ranni w wyniku ostrzelania dziennikarze przebywają w szpitalu.

Doszło do wybuchu co najmniej dwóch samochodów, dwie osoby są bardzo poważnie ranne, teraz hospitalizowane. Ofiary to najprawdopodobniej dziennikarze, którzy obserwowali ćwiczenia Zapad 2017 – zaznacza źródło, na które powołuje się „Wprost”.

W poniedziałek w czasie ćwiczeń Zapad 2017 śmigłowce przeprowadzały symulację misji rozpoznawczych i dalekiej pomocy powietrznej. Jedną z osób, które obserwowały manewry był Władimir Putin.

Na pojawiających się w sieci nagraniach widać jak jeden ze śmigłowców zrzuca kierowany pocisk rakietowy „powietrze-powietrze” w kierunku stanowiska dziennikarzy. Film mrozi krew w żyłach.

...

Zobacz również

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła