Podczas dzisiejszego KSW 39 najbardziej oczekiwanymi walkami były starcia Popka z Hardkorowym Koksem oraz Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem.

Jak już się przekonaliśmy, Hardkorowy Koksu nie miał szans w klatce z Popkiem. Litewski idol internautów przegrał w kilkadziesiąt sekund z polskim raperem.

Natomiast walka Pudziana z jego rywalem, również strongmanem, przebiegła z początku spokojnie. Obydwoje skupili się na niskich kopnięciach, nie gotowali się go walki w stójce czy parterze.

Pudzianowski starał się zamknąć swojego rywala pod siatką, ale Kowalczyk uciekła i mu się nie dawał. Pierwsza runda była po prostu nudna, obydwoje uciekali od siebie, zadawali mnóstwo niecelnych ciosów. W pewnym momencie Pudzianowski rozpoczął typowy dla siebie grad ciosów, ale to nie wpłynęło zbytnio na Kowalczyka.

Kowalczyk musiał w drugiej rundzie chować jedną z nóg, ponieważ przez uderzenie Pudziana pojawił się na niej potężny krwiak.

W drugiej rundzie to Pudzianowski miał przewagę. Zadawał więcej celnych ciosów, a Kowalczyk słaniał się na nogach. W pewnym momencie Kowalczyk padł na ziemie, ale to nic nie dało. Pudzianowski nie poradził sobie w parterze.

Jednak po dłuższej walce w parterze, Kowalczuk poddał się i odklepał. Walka trwała 2,50 minuty.

Zobacz również