Mateusz Morawiecki, minister rozwoju i finansów kojarzony jest z poważną miną i reformami gospodarczymi. Mało kto wyobraża sobie, że człowiek ten może mieć duszę artystyczną lub że gra na instrumentach innych, niż finansowe.

Okazuje się jednak, że pewna cząstka artysty najwyraźniej drzemie w wiceprezesie rady ministrów. Był gościem radia Warszawa, co zostało uwiecznione na zdjęciu wrzuconym na Twittera przez jednego z jego podwładnych.

Mariusz Chłopik, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Agencji Rozwoju Przemysłu (spółki Skarbu Państwa podlegającej resortowi Morawieckiego), zamieścił na Twitterze zdjęcie ministra z gitarą w ręku. Grafika opatrzona jest informacją, że audycja była nadawana w środę w radio Warszawa o 13.30.

– Morawiecki dziś 13:30 w Radio Warszawa. Przed wywiadem mały koncert piosenek Bieszczadzkich – napisał Chłopik.

Oczywiście można podejrzewać, że minister tylko pozuje z gitarą, zaś z grą na instrumencie nie ma nic wspólnego. Jeśli jednak przyjrzeć się uważnie, widać wyraźnie położony akord na strunach i delikatny ruch grającej prawej ręki.

Niestety w audycji minister nie zagrał żadnej piosenki. Rozmowa dotyczyła jedynie spraw gospodarczych kraju, a zdjęcie okazało się tylko wesołym akcentem ilustracyjnym, nie mającym nic wspólnego z treścią rozmowy.

fot. twitter.com/ChlopikMariusz

Źródło: wprost.pl

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków

Zobacz również