TVP Info ujawniło niepublikowane do tej pory nagrania z podsłuchów polityków poprzedniego obozu rządzącego. Słychać na nich jak najważniejsi politycy PO i ich znajomi z państwowych spółek obgadują kolegów z PO. Jeden z nich miał okazję usłyszeć druzgocącą opinię o sobie w programie na żywo.

Ujawnione nagrania z „Sowa i Przyjaciele” zarejestrowane zostały w 2014 roku. Słychać na nich jak Radosław Sikorski rozmawia z ówczesnym prezesem Orlenu, Jackiem Krawcem. Panowie nie pozostawiają suchej nitki na obecnym liderze PO i innych członkach partii.

Możemy jedynie zakładać, jaką minę miał Grzegorz Schetyna usłyszawszy, że jest „żulikiem”, „tchórzem” i brakuje mu charyzmy. W przypadku innego, obgadywanego w „Sowa i Przyjaciele”, takie domysły się nie pojawiają.

Andrzej Halicki był gościem programu „Woronicza 17”, w którym po raz pierwszy przedstawiono materiał Samuela Pereiry. Poseł miał okazję usłyszeć, co mówili o nim jego koledzy.

– Halicki kurwa, ten Grupiński… Grupiński jest niegłupi, ale Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, kurwa, debil no – mówił o Halickim były prezes Orlenu.

Poseł sprawiał wrażenie zaskoczonego usłyszanymi obelgami. Trudno się dziwić. Przyparty do ściany krótko je skomentował.

Pomimo tego, że widzę jesteśmy sąsiadami, nie bywaliśmy u siebie – powiedział Halicki w TVP Info.

Podczas gdy poseł Halicki zareagował na słowa swojego sąsiada tak jak można było się spodziewać, to jego polityczny rywal, poseł Marek Suski miał wyraźny ubaw z zakłopotania posła Platformy.

https://www.youtube.com/watch?v=eILYu4JtcEo

źródło: WP Wiadomości

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również