O sprawie zgwałceniu Polki przez imigrantów we Włoszech zrobiło się bardzo głośno na całym świecie. Policjanci, którzy zatrzymali napastników byli zszokowani, kiedy odkryli, że ci nie poprzestali tylko na zgwałceniu jednej kobiety.

Funkcjonariusze ujawnili, że po tym jak agresorzy pobili Polaka i zgwałcili jego żonę, poszli dalej szukać ofiar. Ich celem stał się peruwiański transseksualista. Kiedy dopadli się do niego, pobili go, a później zgwałcili wszyscy po kolei.

Policjanci podają, że bandyci na plaży w Rimini pojawili się po tym, jak wyszli z „nocnej imprezy, na której doszło do nadużywania alkoholu i narkotyków”. Sprawa szybko stała się polityczna, a kontrowersje już wzbudziły słowa polityka Ligii Północnej, który stwierdził, że agresorów powinno się wykastrować bez znieczulenia.

Zdaniem Giorgia Meloni, członka narodowo-konserwatywnej partii Bracia Włosi, Włochy coraz bardziej przypominają brazylijskie fawele. Polityk jest przekonany, że imigranci przybywający do Włoch przywieźli ze sobą ogrom patologii i zdestabilizowali państwo.

 – Nasz kraj zaczyna przypominać najgorsze fawele w Ameryce Południowej. Nieudolność państwa, bałagan i bezkarność przestępców jest niedopuszczalna – mówi Giorgia Meloni.

źródło: polsatnews.pl

...

Zobacz również

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem