31-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala po tym, jak w jej pochwie utknęło dziecko, które sama sobie tam wsadziła. Dziecko ma 14 miesięcy i znajdowało się pod opieką niespokrewnionej z nim opiekunki. Sprawą zajęła się policja.

Mieszkanka Cincinnati w amerykańskim stanie Ohio, 31-letnia Latifah Brown zadzwoniła na pogotowie, twierdząc, że w jej drogach rodnych utknęło dziecko. Osoba z dyspozytorni, która odebrała telefon, przekonana była, że kobieta jest w trakcie nie idącego po jej myśli porodu. Jakże ogromne było zaskoczenie lekarzy, którzy przybyli na ratunek Amerykance. Jeden z nich, Brian Withmore zgodził się na komentarz w tej sprawie.

Chłopczyk miał na sobie pieluchę i piżamę, ale jego nogi i podbrzusze znajdowały się w pochwie kobiety. Nie mam pojęcia, jak zdołała umieścić tam to dziecko. Wraz z kolegą ciągnęliśmy tak mocno, jak tylko się dało, ale nie chciało wyjść – opowiada traumatyczne zdarzenie ratownik medyczny.

Ratownicy spędzili ponad godzinę, próbując usunąć biedne dziecko z waginy Afroamerykanki, ale bez skutku. Pani Bron wraz z nim została przetransportowana do szpitala, gdzie dzięki precyzji i opanowaniu chirurgów udało się uwolnić uwięzione w pochwie swojej opiekunki dziecko.

Kobieta została przesłuchana przez miejscową policję. Przyznała się do celowego wsadzenia 14-miesięcznego chłopca do swojego narządu rozrodczego. Latifah Brown wyjaśniła, że powodem tak obrzydliwego czynu z jej strony była depresja, która dopadła ją, gdy lekarz powiedział jej, że nigdy nie urodzi dziecka. Żal z powodu bezpłodności popchnął ją więc do sprawdzenia, jak to jest mieć noworodka w waginie.

Podczas całego zajścia chłopiec ucierpiał, mianowicie przemieściło się jedno z jego bioder. Lekarze, którzy się nim zaopiekowali twierdzą także, że nie wystąpią żadne powikłania. Kobiecie grozi do 65 lat pozbawienia wolności, a postawiono jej aż 11 zarzutów, m.in. poważne zaniedbanie opieki na dzieckiem, które poskutkowało uszkodzeniem jego ciała. Prawnik kobiety poprosił sąd o uznanie jej za niepoczytalną i tym samym umorzenie sprawy.

Latifah Brown

źródło: wordlnewsdailyreport.com

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich