To jakiś psychol! Po tym, co zrobił ten kurier, odechce wam się zakupów przez internet

To jakiś psychol! Po tym, co zrobił ten kurier, odechce wam się zakupów przez internet Źródło: fot. youtube

Internetowe zakupy już od kilku lat są bardzo popularne w Polsce. Zamawiamy dosłownie wszystko. Sprzęty elektroniczne, buty, ubrania... Coraz częściej robimy także zakupy spożywcze. Niestety, nie raz mieliśmy problemy z dostawą czy zniszczoną przesyłką. Nic dziwnego, skoro kurierzy często zachowują się w skandaliczny sposób.

Do sieci wyciekło szokujące nagranie, na którym widać, jak kurier InPostu dosłownie wyrzuca z busa na twardy bruk przesyłki, które miały trafić do Paczkomatu! Firma już odniosła się do tej sprawy.

Towar doszczętnie zniszczony

Co dzieje się z produktami zamawianymi przez internet, kiedy są w drodze do adresata? Okazuje się, że może stać się z nimi dosłownie wszystko. Internauta Robert Szostak opublikował film, na którym wyraźnie widać, jak kurier obchodzi się z przesyłkami, które mają trafić do Paczkomatu. ZOBACZ TAKŻE: DPD leci w kulki. Kurier rzucił sprzętem za 20 tysięcy, że aż gruchnęło (VIDEO) Sytuacja miała miejsce w Krakowie w okolicy Galerii Kazimierz. To, jak kurier obchodził się wówczas z przesyłkami klientów firmy InPost, wkurzyło wszystkich zakupowiczów internetowych. Co mogło być w paczkach? Tego nie wiemy, ale najpewniej towar został doszczętnie zniszczony.

InPost przeprasza

Autorem nagrania zamieścił filmik na Facebooku. Zanim został on usunięty lub ukryty na jego profilu, obejrzało go ponad 350 tys. osób. Kopię nadal można zobaczyć w serwisie YouTube. ZOBACZ TAKŻE: Kurier nie przekazał Wyborczej przesyłki. „Z przyczyn ideologicznych” Znamy już ten przypadek i przede wszystkim chciałbym przeprosić naszych klientów za to zdarzenie – skomentował w rozmowie z Wirtualną Polską Wojciech Kądziołka, rzecznik Grupy Integer.pl, w której skład wchodzi InPost – Obecnie jest ono weryfikowane w naszym krakowskim oddziale, jednak już teraz podęliśmy decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu tego pracownika - dodał. Warto dodać, że nie tylko InPost ma problemy z doręczycielami. Niestety wiele firm kurierskich zmaga się z podobnymi kłopotami podczas dostarczania przesyłek.   https://www.youtube.com/watch?v=az4sx2RnNKM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News