Takiej tragedii nie było w Polsce od lat. Napastnik w nieopisywalnym afekcie dokonał zatrważającego czynu, w którym stracił życie. Jego motywy są kompletnie niezrozumiałe dla śledczych. 

Do zdarzenia doszło pod Nowym Sączem. Z nieoficjalnych doniesień reporterów RMF FM wynika, że mężczyzna zabił swoją żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo. Motywy mężczyzny pozostają nieznane, a sprawę bada prokuratura.

„Załatwił sprawę” po cichu

Tego, co dzieje się w domu potwora nie słyszeli ani jego sąsiedzi, ani przechodnie. Według nieoficjalnych ustaleń rozgłośni, mężczyzna najpierw udusił swoją 34-letnią żonę, a następnie, w podobny sposób, zabił 7-letniego syna. Psychopata pozostawił po sobie list pożegnalny, którego treść pozostaje jednak nieznana.

Szokującego odkrycia na miejscu zbrodni dokonał jeden z pracowników mordercy, który prowadził salon z meblami. Jak twierdzi świadek, najpierw znalazł ciało mężczyzny, a następnie natrafił na zwłoki jego żony oraz syna. Sprawę bada prokuratura, którą wspierają śledczy oraz ekipa techniczna, zbierająca ślady na miejscu zbrodni.

Motywy sprawcy nie są znane. Już teraz spekuluje się na temat stanu jego zdrowia psychicznego i potencjalnego, terrorystycznego charakteru ataku. Rzadko bowiem zdarza się, aby napastnik w ataku odbierał sobie życie.

Źródło: rmf24.pl

9 największych psychopatów wszech czasów

10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością

...

Zobacz również

Zobacz również