To będzie najbardziej rasistowski serial w historii? Biali już są oburzeni (video)

To będzie najbardziej rasistowski serial w historii? Biali już są oburzeni (video)

Potężny szok wśród widzów Netflixa wywołała zapowiedź nowego serialu, jaki ukaże się niebawem na platformie. Chodzi o serię "Dear White People". Pojawiły się już oskarżenia o rasizm wobec białych ludzi.

Wystarczył 30-sekundowy zwiastun, by wywołać potężną wrzawę w sieci. Nowy serial Netflixa, którego tytuł można tłumaczyć jako "Drodzy Biali Ludzie" spotkał się z oskarżeniami o rasizm pod adresem białych ludzi. Trailer wczoraj został opublikowany na stronie Netflixa na YouTube. Dziś ma już ponad 500 tys. wyświetleń. Oceny są jednoznacznie negatywne.

Podobnie jest z komentarzami. Internauci atakują Netflixa, oskarżając go o dyskryminowanie białych. Podkreślają, że gdyby chciano podobny serial zrobić o czarnoskórych, zostałby zastopowany jeszcze w trakcie pierwszych zdjęć. Sprawę podsyca fakt, że negatywne komentarze pod filmem są usuwane przez Netflixa.

Serial Dear White People ukazać się ma, według zapowiedzi, 28 kwietnia na platformie. Patrząc jednak na ogromnie negatywną odpowiedź na już sam zwiastun, można mieć wątpliwości, co do tego, czy faktycznie będzie można go zobaczyć. Pod zwiastunem pojawiły się bowiem komentarze grożące Netflixowi procesem.

https://www.youtube.com/watch?v=1LzggK5DRBA pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News