Królowie disco polo – Zenek Martyniuk i Sławomir razem? To będzie hit! Obaj panowie są teraz na topie i na pewno ich popularność jeszcze długo nie minie. Zamierzają połączyć siły!

Wyobrażacie to sobie? Zenek Martyniuk i Sławomir na jednej scenie! Publika na pewno by oszalała i z całą pewnością byłby to hit.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki skandal, nie uwierzycie z czego IKEA robi meble

Zenek Martyniuk i Sławomir na jednej scenie

– Nie mówię „nie”. Jeśli znajdziemy fajną piosenkę w której można wykazać się wokalnie… – mówi Zenek Martyniuk.

Martyniuk jest uznawany za króla disco polo i od lat, niezmiennie jest na topie w tym muzycznym gatunku. Jego hity, takie jak: „Spadająca gwiazda”, „Przez te oczy zielone” czy „Pragnienie miłości” zna i kocha cała Polska.

Sławomir jest na scenie muzycznej stosunkowo nowy, ale jego przebój „Miłość w Zakopanem” jest odkąd powstał cały czas na szczycie.

ZOBACZ TAKŻE: Ekspert zbadał PiS. Wie co może realnie odebrać im władzę

„Nie mówię nie”

 Nie ma między nami rywalizacji. Bardzo lubię jego piosenkę. Sławomir ma nieco inny styl od mojego, nazywa go „rockopolo”. Ja w podobnych klimatach zaczynałem w latach 80., grając w składzie z gitarą, basem, klawiszami i perkusją. Sławomir wybrał inny styl, ale najważniejsze, że też się podoba  – mówi Zenek Martyniuk, który nie obawia się konkurencji.

Na pewno dla Sławomira duet z Zenonem Martyniukiem byłby jeszcze lepszą trampoliną do wielkiej kariery, niż sama „Miłość w Zakopanem”.

ZOBACZ TAKŻE: Sikorski ujawnił ostatnią rozmowę z Kaczyńskim. Prezes PiS się wścieknie

5 minut sławy

Dla Sławomira z całą pewnością zaczęło się teraz 5 minut sławy. Jeśli odpowiednio będzie się uczył od Zenka Martyniuka, być może stanie się tak samo niezatapialny.

Disco polo jest gatunkiem muzycznym, który występuje wyłącznie w naszym kraju. Chociaż większość Polaków utrzymuje, że go nie lubi, to sukcesy gwiazd tej muzyki pokazują, że nie jesteśmy ze sobą za bardzo szczerzy.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ola z "Na Wspólnej" skończyła 27 lat - tego o niej nie wiedzieliście!


Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Źródło: natemat.pl