Szefowa polskiego rządu była wczoraj obecna na konferencji prasowej, mówiąc szczegółowo o działaniach służb podczas przejścia orkanu Grzegorz. W trakcie wypowiedzi Beaty Szydło można było usłyszeć wpadkę, o jaką nie można było podejrzewać osoby na tym stanowisku.

Na poniedziałkowej konferencji oprócz pani premier Beaty Szydło obecni byli Mariusz Błaszczak- szef MSWiA, a także komendant główny Państwowej Straży Pożarnej Leszek Suski. Wszyscy mówili o działaniach jakie miały miejsce podczas akcji podległych im służb, tuż po weekendowych wichurach mających miejsce w całej Polsce.

Otrzymaliśmy od siedmiu wojewodów i komendantów wojewódzkich raporty i meldunki o sytuacji w województwach. Z tych raportów wynika, że sytuacja jest opanowana, pod kontrolą, w części województw już następuje usuwanie skutków wichur, w części trwają prace zabezpieczające. Najtrudniejsza sytuacja jest w tej chwili w województwie warmińsko-pomorskim – wypowiedziała pewna siebie pani premier.

Takiego województw oczywiście nie ma, co błyskawicznie zauważyli niemal wszyscy w kraju.

Wiele wpadek polskich polityków

Nasi politycy od wielu lat swoimi wpadkami słownymi nie dają nam o sobie zapomnieć. Dotyczy to przedstawicieli każdej z opcji politycznych. W poprzednich kadencjach mieliśmy wiele przykładów na brak kompetencji lub zwykłe przejęzyczenia. Powodowały one w ludziach z drugiej strony ekranu zapamiętanie konkretnego posła przez pryzmat jednej wypowiedzi, a nie jego działalności. Do Gabriela Janowskiego, Eugeniusza Kłopotka czy świętej pamięci Andrzeja Leppera będzie się jeszcze długo wracało.

Z obecnej kadencji Sejmu warto przypomnieć chociażby słowa Ryszarda Petru, założyciela i szefa Nowoczesnej Polski o „ Święcie Sześciu Króli” i Arkadiusza Myrchy- posła PO wymieniającego obok imion trzech króli Belzebuba jako czwartego. Po stronie koalicji rządowej wielokrotnie „wykazywał się” Patryk Jaki.  Wiceminister sprawiedliwości w jednym z ostatnich programów „Kawa na ławę” stacji TVN24 mówił o tym, że rząd Prawa i Sprawiedliwości zajmie się: „odbudową państwa teoretycznego”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JUbunyV8RSE

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Tego świat nie widział! Unikalne zdjęcia Korei Północnej

Źródło: gazeta.pl

...

Zobacz również