Pod Sejmem zbierają się gigantyczne tłumy! Chociaż ludzi jest naprawdę wiele, wciąż dołączają do nich kolejni wściekli obywatele. Opozycja boi się o swój los. Co tam się dzieje?!

O godzinie 17:00 pod Sejmem RP rozpoczął się protest „Miarka się przebrała!”. Ich oficjalnymi organizatorami są: Razem, Inicjatywa Polska, Partia Zieloni, Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom, Feministyczna Brygada Rewolucyjna FeBRa, Pracownicza Demokracja, Inicjatywa Feministyczna, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Inicjatywa Pracownicza Warszawa oraz Syrena.

ZOBACZ TAKŻE: Dziesiątki terrorystów puszczonych wolno. Niemcy przerażeni nie wychodzą z domów

– W środę wieczorem polski Sejm znowu pokazał, że ma gdzieś prawa kobiet. Odrzucił projekt Ratujmy Kobiety, za to zajmie się propozycją sadystów i fanatyków. W sobotę o 17:00 przyjdźcie pod Sejm. Pokażmy im, że mamy dość kłamstw, tchórzy i decydowania za nas! – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku, gdzie swój udział zadeklarowało 4,4 tys. osób.

Co dzieje się w Warszawie?

Liczba uczestników protestu znacząco się powiększa. Z minuty na minutę pod Sejmem zbiera się coraz więcej osób rozwścieczonych odrzucenie projektu Ratujmy Kobiety już w pierwszym czytaniu. Opozycja boi się o swoje życie.

Posłowie PO i Nowoczesnej wiedzą dobrze, że to ich głosy sprawiły, że projekt ustawy Ratujmy Kobiety został zaprzepaszczony właśnie przez nich. Cała nienawiść ogromnego, wściekłego tłumu skierowana jest w ich stronę.

Czas pokaże, ilu obywateli ostatecznie zbierze się dziś pod budynkiem krajowego Parlamentu. Zapowiada się naprawdę gorący wieczór w polskiej stolicy!

ZOBACZ TAKŻE: Gejowski seksskandal w PiS! Umoczeni są wszyscy – Kaczyński, Macierewicz…

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Plan Petru: Internauci już wiedzą, na czym będzie polegać! [MEMY]

...

Zobacz również