Tłum wiwatuje na cześć prezesa. Zgasił ich jednym zdaniem
Redaktor - 14 Grudnia 2017

Tłum wiwatuje na cześć prezesa. Zgasił ich jednym zdaniem

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wygłosił przemówienie z okazji obchodów 36. rocznicy stanu wojennego. Tłum wiwatuje na cześć prezesa, a ten... zaskoczył nas jak nigdy!

Liderowi dobrej zmiany najwyraźniej udzielił się dobry humor po ogłoszeniu spektakularnego wyborczego sukcesu. Okazało się, że partia Prawa i Sprawiedliwości ma poparcie wśród 50% osób, które uczestniczyły w badaniu opinii publicznej.

Tłum wiwatuje na cześć prezesa, a ten zszokował wszystkich

Chociaż była to dosyć poważna uroczystość, prezesowi najwyraźniej nie przeszkodziło to, żeby pokazać się z odrobinę innej, bardziej ludzkiej strony. Zebrany wokół Jarosława Kaczyńskiego tłum popleczników skandował jego imię. Prezes zgasił ich jednym zdaniem.
- Dziękuję, wiem, jak mam na imię - powiedział do wiwatujących Polaków i tym samym udowodnił, że jednak potrafi żartować.

Apel prezesa z okazji obchodów 36. rocznicy stanu wojennego

Kaczyński dalej przemawiał, ale utrzymywał już znany nam powszechnie poważny, stanowczy ton. Nawoływał do Polaków, by walczyli o swą niezależność i wolność, a okazja z powodu której się spotkali, przypominała im o tym, co ważne.
- Niech ten dzień, 13 grudnia, będzie już zawsze datą, która będzie przypominała to, że Polacy będą swojej wolności bronić. Będą jej bronić wtedy, kiedy na ulicach są czołgi, ale będą bronić także i wtedy, gdy metody ograniczania, czy pozbawiania wolności i suwerenności, są bardziej subtelne, że Polska jest wolnym państwem wolnych Polaków, jest wolnym narodem. I będzie wolnym narodem - nawoływał Kaczyński.
ZOBACZ TAKŻE: O tym nie wie prawie nikt. Kaczyński jest członkiem bardzo tajemniczego zakonuŹródło: wp.pl
Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiSCo Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiSCzytaj dalej
Beata SzydłoKim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News