Szukał dziewczyny w internecie. Podał 3 warunki, które musi spełnić kandydatka

Szukał dziewczyny w internecie. Podał 3 warunki, które musi spełnić kandydatka Źródło: Pixabay.com/FirmBee

Tinder jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do randkowania. Można w niej spotkać bardzo różnych mężczyzn, ale niektórzy wyróżniają się na tle innych osób. Pewien chłopak zwrócił uwagę internautek bardzo oryginalnymi wymaganiami.

Tinder i portale randkowe są w dzisiejszych czasach bardzo popularną metodą na znalezienie drugiej połówki. Umawianie się z nieznajomymi poznanymi w internecie szokuje o wiele mniej, niż jeszcze kilka lat temu. Ten sposób poznawania ludzi pozwala wybrać, z kim dana osoba zechce się umówić. Trzeba jednak uważać, aby wymagania nie były zbyt surowe, tak jak w przypadku tego mężczyzny.

Ten chłopak przedstawił trzy cechy idealnej kandydatki na dziewczynę. Są szokujące

Kirk, tak jak wielu innych młodych mężczyzn, postanowił spróbować znaleźć idealną kandydatkę na dziewczynę. Uznał, że Tinder świetnie się do tego nadaje i założył swój profil w aplikacji. Jego ogłoszenie od razu zainteresowało wiele kobiet, zwłaszcza z uwagi na jego bardzo nietypowe wymagania.

Chłopak wypisał trzy warunki, które musi spełnić jego potencjalna partnerka.

- Zasada 1. Nie chcę być ojczymem, więc żadnych dzieci, no chyba, że masz tylko jedno. W przyszłości chcę mieć własne potomstwo. Zasada 2. Jeśli kiedykolwiek umawiałaś się z ciemnoskórym mężczyzną lub masz takie plany, to nawet do mnie nie pisz. Zasada 3. Nie chcę marnować czasu na kogoś, kto jest nierobem. Zarób własną kasę leniwa s**o! - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wymagania poruszyły 27-letnią Zoe, która wrzuciła screeny z aplikacji do innych mediów społecznościowych. Przyznaje, że ciężko jej było uwierzyć w autentyczność takiego ogłoszenia. Z jego treści można wywnioskować wiele negatywnych cech autora, co odstraszyło wiele zainteresowanych pań.

Internautki są bezlitosne dla wymagającego mężczyzny. Śmieją się z niego w komentarzach

Screeny z profilu chłopaka szybko zyskały ogromną popularność wśród kobiecej części internautek. Potencjalne kandydatki były bardzo krytyczne w ocenie Kirka i nie zostawiły na nim suchej nitki w komentarzach.

- Drodzy ludzie, to jest Kirk. Jest narcystyczną, rasistowską, mizoginistyczną i głupią kupą mięśni. Nie bądźcie tacy jak Kirk - napisała jedna z nich.

- Szukam mężczyzny, który może mieć dzieci, ponieważ kocham każdego człowieka i nie musi wcale dobrze zarabiać, bo razem jakoś damy radę, ale przede wszystkim nie może być taki jak Kirk. Niech ktoś mnie uchroni przed takimi ludźmi! - dodała kolejna.

Nietypowe wymagania mogą sprawić, ze mężczyzna w ogóle nie znajdzie ochotniczki na randkę. Znaczną część odstraszył swoim podejściem do kobiet i ludzi świata. Być może to nauczy go czegoś o społeczeństwie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News