Poznała chłopaka na Tinderze. Dała mu kosza, a wtedy on zrobił coś obrzydliwego

Poznała chłopaka na Tinderze. Dała mu kosza, a wtedy on zrobił coś obrzydliwego Źródło: .

Tinder w krótkim czasie zyskał popularność na całym świecie. Wielu osobom udało się za jego pośrednictwem znaleźć osobę, która pomogła im poradzić sobie z samotnością. Jednak korzystając z aplikacji nietrudno trafić również na ludzi o zupełnie innych intencjach. Przekonała się o tym pewna Brytyjka.

Tinder powstał w 2012 roku i w ciągu tych kilku lat stał się popularny na całym świecie. Innowacyjny pomysł, który zainspirował twórców aplikacji polegał na pomocy osobom samotnym w znalezieniu swojej drugiej połówki przy użyciu telefonu. Jak się okazało, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i popularność serwisu przyciąga także osoby o zupełnie innych intencjach, w tym takich, którzy patrzą na drugiego człowieka w sposób przedmiotowy.

O tym fakcie boleśnie przekonała się pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii. 22-letnia Becky Kerr długo nie mogła poradzić sobie z tym, że w swoim środowisku nie może znaleźć sobie chłopaka. Dlatego postanowiła spróbować szczęścia na popularnym serwisie randkowym, jakim jest Tinder. Szybko dostała wiele wiadomości i siłą rzeczy musiała z niektórych propozycji spotkania zrezygnować. Wtedy jednak jeden z jej adoratorów poczuł się urażony i w wulgarny sposób postanowił wyładować na kobiecie swoją frustrację, wyzywając ją od najgorszych.

Odmówiła adoratorowi na portalu randkowym. Pokazał swoje prawdziwe intencje

Gdy Becky stwierdziła, że autor jednej z wiadomości, jakie otrzymała nie jest w jej guście, w uprzejmy sposób odmówiła propozycji spotkania. Wtedy rozpoczął się dramat:

- Ok, ty tłusta dz***o. Jesteś ogromna i uważam, że to obrzydliwe. Mam nadzieję, że kiedyś się udławisz, ty nienażarty hipopotamie. Tłusta szmato (...) Oby przejechała cię ciężarówka - napisał jej mężczyzna. A to był dopiero początek.

Wyzwisk w tym guście było znacznie więcej. Próbował w ten sposób zemścić się za zranioną dumę. W końcu Becky postanowiła wysłać ostatnią odpowiedź i dać sobie na zawsze spokój z kimś, kto okazał się być zwykłym chamem.

- To wiele mówi o twoim stosunku do kobiet. Chciałeś tylko zaliczyć i teraz nie możesz pogodzić się z moją reakcją, co? - napisała Becky.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tinder i jego użytkownicy

W ostatnim czasie wielu użytkowników rezygnuje z korzystania z portalu. Powodem jest fakt, iż ich zdaniem portal ten zmienia się w miejsce do umawiania się na jednorazowe przygody seksualne. Dlatego tez niektórzy adoratorzy, gdy otrzymają odmowę, reagują w podobny sposób, jak to było w przypadku Becky.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki naprawdę był jej ojciec
  2. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat, ale wygląda cudownie
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

źródło: Popularne

Następny artykuł