24-latka poszła na randkę z Tindera. Kilka tygodni później znaleziono jej poćwiartowane ciało, wstrząsająca historia

24-latka poszła na randkę z Tindera. Kilka tygodni później znaleziono jej poćwiartowane ciało, wstrząsająca historia Źródło: Facebook/Celebrating Sydney Loofe

Korzystająca z aplikacji Tinder 24-latka nie spodziewała się, że ta randka będzie jej ostatnią. Kiedy nie wróciła do domu, jej rodzice zgłosili zaginięcie. Jej ciało znaleziono dopiero kilka tygodni później.

Tinder jest obecnie najpopularniejszą aplikacją randkową na świecie. Jednak nie wszyscy użytkownicy podejmują środki bezpieczeństwa przed spotkaniami - w końcu nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie ekranu. 24-latka wybrała się na randkę i już nigdy z niej nie wróciła.

Poszła na randkę dzięki aplikacji Tinder. Później znaleźli ją poćwiartowaną

Sydney Loofe przy pomocy Tindera znalazła 23-letnią Bailey Boswell, z którą umówiła się na randkę. Gdy kilka tygodni potem, znaleziono poćwiartowane ciało 24-latki, policja zatrzymała ostatnią osobę, z którą się spotkała - oraz jej partnera, 51-letniego Aubrey'a Traila.

Z początku para nie przyznawała się do morderstwa - Bailey mówiła, że po randce odwiozła Sydney. W końcu, kiedy większość dowodów obciążała konto Boswell i Traila, zdecydowali się zeznawać. Adwokat pary stwierdził, że do śmierci 23-letniej Sydney doszło w trakcie zabawy seksualnej.

Według zeznań, Loofe zgodziła się na wzięcie udział w stosunku, podczas którego miałaby być podduszana. Za wyrażenie zgody na taką zabawę, miała otrzymać pieniądze, które podobno bardzo potrzebowała.

Prokuratura stawia zarzuty, para okazała się mieć mordercze skłonności

Prokuratura odrzuciła tłumaczenia, pokazując nagrania ze Snapchat zamordowanej, podczas których twierdziła, że idzie jedynie na randkę. Kiedy sprawa zrobiła się głośna, do śledczych zgłosiły się kobiety, które już wcześniej spotkały się z Bailey i Trailem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zeznające przyznały, że para umawiała się przez aplikację Tinder na spotkania, a na miejscu próbowała zmusić potencjalne ofiary do seksu grupowego. Mężczyzna miał mówić zwabionym kobietom, że jest wampirem, pije krew i umie latać oraz czytać w myślach. Ponadto chciał, aby mówiły do niego "tatusiu". Jedna z potencjalnych ofiar opowiadała, że piekielna para mówiła o torturowaniu i zabijaniu innych ludzi w celu regeneracji energii.

Najnowsze zeznania obciążyły konto morderczej pary na tyle, aby uznać ich winę za niepodważalną. Za przestępstwo grozi im teraz kara śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News