tina(1)
screen youtube.com/ViVaHD
Karol Zaborowski - 21 Października 2018

Tina Turner przerwała milczenie po samobójstwie syna. Wstrząsające

Tina Turner jest bez wątpienia prawdziwą legendą, jeżeli chodzi o światową muzykę. Jednak już jej życie prywatne nie było już tak usłane różami. Piosenkarka po 3 miesiącach przerwała milczenie.

Tina Turner dzięki swojemu niezwykłemu głosowi i niewyobrażalnemu talentowi zyskała światową popularność. Jej przeboje zna dosłownie każdy i bez wątpienia będzie tak jeszcze przez bardzo długi czas. Jednak jej życie prywatne nie należało do najłatwiejszych. Mąż piosenkarki Ike Turner był alkoholikiem i znęcał się nad rodziną zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Właśnie z jego winy Tina oraz jej syn przeszli przez prawdziwe piekło. Niestety w tym roku Tinę Turner spotkała kolejna tragedia. Jej syn popełnił samobójstwo.

Tina Turner przerywa milczenie

Trzy miesiące - właśnie tyle piosenkarka potrzebowała, aby skomentować to, co się wydarzyło na początku lipca. Jak sama przyznaje, w ogóle się tego nie spodziewała, ale dopiero teraz dostrzega to, jak w ostatnich dniach swojego życia zmienił się jej syn. Jego życie pozornie było bardzo poukładane. Craig Raymond znalazł sobie nową pracę, którą bardzo lubił. Co więcej, zakochał się tak, jak jeszcze nigdy w życiu. Jednak mimo wszystko zdecydował się na ten drastyczny krok. - Wciąż nie wiem, co doprowadziło go na skraj. Był zakochany. Mówił, że nigdy nie kochał tak żadnej kobiety. Urządził dla niej mieszkanie, które kiedyś mu kupiłam. Dostał nową pracę w nieruchomościach w Kalifornii, którą lubił - mówiła Tina Turner.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PrzechwytywanieNa ICH podpisach można nieźle zarobić!Czytaj dalej
Dopiero teraz piosenkarka przyznała, że nie zauważyła, jak bardzo zmieniły się ich rozmowy na kilka dni przed tragedią. Wcześniej zwyczajnie tego nie dostrzegała. Zaznaczyła jednocześnie, że jej syn zawsze był bardzo nieśmiałym introwertykiem. Niestety Tina dostrzegła zamiany, które zaszły w jej synu dopiero po jego śmierci. Możliwe, że gdyby ona albo ukochana mężczyzny to dostrzegła, do tej tragedii mogłoby nie dojść. - Myślę, że na jego decyzję miała wpływ samotność, ale kiedy doszukuję się w tym prawdy, zastanawiam się, dlaczego nie zadzwonił do swojej dziewczyny, która ciągnęła go do góry? Był introwertykiem. Naprawdę, Craig był bardzo nieśmiały. Nasze ostatnie rozmowy były zupełnie inne, ale zrozumiałam to dopiero po jego samobójstwie - dodaje piosenkarka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska? Zarobki aktorki zachwycają
  2. Mops zapłodnił husky. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy
  3. Na to czekali wszyscy fani! Iga Lis pokazała nieznane oblicze Taco Hemingwaya
  4. Agnieszka Hyży przerwała milczenie. Chodzi o „sprawę Lewandowskiej”
  5. Księżna Diana była przerażona. Ujawniono jej dramat: „To za dużo dla jednej osoby”
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News