Legendarna piosenkarka w żałobie. Nie żyje jej ukochany syn

Legendarna piosenkarka w żałobie. Nie żyje jej ukochany syn

Tina Turner pogrążyła się właśnie w ogromnej żałobie. Nie żyje bowiem jej pierwszy, ukochany syn, Craig Raymond. Jak donoszą amerykańskie media, mężczyzna najpewniej popełnił samobójstwo.

Raymond w chwili śmierci miał jedynie 59 lat. Mężczyzna na co dzień zajmował się sprzedażą nieruchomości, więc nie poszedł w ślady rodziców, którzy oboje byli doskonałymi muzykami.

Dramatyczna historia śmierci syna gwiazdy

Ojcem Craiga był bowiem Raymond Hill, znany amerykański saksofonista. Raymond urodził się jako pierwsze dziecko Turner, o którym zawsze wypowiadała się z miłością i czułością. Jak donoszą media, mężczyzna został znaleziony z raną postrzałową. Policja podejrzewa samobójstwo, jednak wciąż go nie potwierdza. Służby starają się obecnie dokładnie zbadać tę tragiczną sprawę.

Tina Turner pogrążyła się w ogromnej żałobie

Nie wiadomo, co popchnęło Raymonda do ewentualnego odebrania sobie życia. Sprawy wciąż nie skomentowali jego najbliżsi, którzy pozostają prawdopodobnie w ogromnym szoku. Do rodziny Turner spływają obecnie wyrazy wsparcia oraz kondolencje od fanów z całego świata. Sympatycy wokalistki liczą na to, że uda jej się szybko poradzić z tą gigantyczną tragedią, która niestety ją spotkała. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co oni kombinują?! Tajemniczy plan Polsatu właśnie wchodzi w życie
  2. Kaczyńska przyłapana. Teraz trudno mieć już wątpliwości
  3. Gigantyczny kompleks Julii Wróblewskiej. To po prostu przykre
  4. Nie żyje jeden z najsłynniejszych muzyków ostatnich lat. Tajemnicza choroba zabrała go niespodziewanie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News