Jurorzy pobledli z wrażenia, uczestnik "The Voice Senior" miał wygryźć Markowskiego z Perfectu! Niemożliwe sceny na oczach milionów telewidzów

Jurorzy pobledli z wrażenia, uczestnik "The Voice Senior" miał wygryźć Markowskiego z Perfectu! Niemożliwe sceny na oczach milionów telewidzów Źródło: screen/TVP

The Voice Senior zaskoczyło wszystkich widzów. Kolejny odcinek zapewnia jeszcze większe emocje niż premiera z zeszłego tygodnia. Jeden z uczestników miał przed sobą świetlaną przyszłość na polskiej scenie muzycznej, ale postanowił wybrać inną drogę.

The Voice Senior miało swoją premierę w zeszłym tygodniu, a już stało się hitem TVP2. Muzyczne show ze śpiewającymi najstarszymi członkami polskiego społeczeństwa sprawia, że przed ekranami telewizorów zasiada wiele widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy utalentowanych seniorów. Tym razem jeden z nich zachwycił nie tylko jurorów, ale i widzów, którzy mogli poznać jego historię. 

Wielkie zaskoczenie w "The Voice Senior"

Okazało się, że jeden z uczestników "The Voice Senior", Waldemar Wiśniewski, miał przed sobą wielką szansę, z której nie skorzystał. Co więcej, wcale nie żałuje swojej decyzji. Dzięki temu, jak potoczyło się jego życie i dzięki temu, że miał odwagę, by odrzucić niesamowitą ofertę, na swojej drodze spotkał miłość swojego życia. 

- Miałem propozycję grania z czołową rockową kapelą w kraju. Zaprzyjaźniłem się z basistą, który zasugerował, że powinienem śpiewać w kapeli. Byłem nawet na dwóch próbach. Nagle kontrpropozycja drugiego zespołu - wyjazd do krajów arabskich, lukratywny kontrakt. W Polsce bieda, więc było trzeba wyjechać, zarobić pieniądze - przyznał 63-letni wokalista.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wybrał, tak jak podpowiadał mu rozsądek, jednak po powrocie, okazało się, że Perfect, w którym mógł zostać wokalistą, stał się bardzo znanym zespołem. 

- Wszystkie rozgłośnie puszczają ich numery, cała Polska te numery śpiewa. Dręczyło mnie to przez wiele lat, że wtedy nie zostałem - wyznał Waldemar Wiśniewski. 

Przyznał jednak, że nie żałuje swojej decyzji, ponieważ dzięki temu poznał miłość swojego życia. Z żoną jest już ponad 35 lat i to właśnie jego decyzje doprowadziły do tego, że ich ścieżki się zetknęły.

"The Voice Senior" da szansę panu Waldemarowi

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Jurorzy zachwycili się występem Waldemara Wiśniewskiego, więc oczywistym było, że zobaczymy go w następnym etapie "The Voice Senior". Jego wykonanie "Sex bomb" przejdzie do historii tego programu, 63-latek pokazał prawdziwą energię!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News