67-letni Janusz dorwał się do mikrofonu. Jurorom "The Voice Senior" poopadały szczęki

67-letni Janusz dorwał się do mikrofonu. Jurorom "The Voice Senior" poopadały szczęki Źródło: youtube.com/The Voice of Poland

The Voice Senior okazał się być prawdziwą kopalnią talentów. Dopiero wyemitowano pierwszy odcinek show, a widzowie już mają swojego faworyta. 67-letnie Janusz ma głos jak dzwon i jest wybitnie skromny.

The Voice Senior będzie kolejnym hitem Telewizji Polskiej. Osoby po 60. roku życia mogą zaprezentować swoje umiejętności. Jeden z pierwszych uczestników znalazł już grono wiernych fanów po wykonaniu kultowej piosenki Elvisa Presleya.

The Voice Senior to nowy format TVP. Jeden z uczestników jest prawdziwą petardą

Telewizja Polska na fali popularności programów The Voice of Poland i The Voice Kids zdecydowała się stworzyć kolejny muzyczny format: The Voice Senior. W show pojawi się 20 uczestników po 60. roku życia, którzy będą walczyć o nagrodę Najlepszego Głosu w Polsce, a także o czek w wysokości 50 tysięcy złotych. To nie wszystko - 30 tysięcy złotych zostanie przeznaczone również na wycieczkę marzeń zwycięzcy.

7 grudnia odbyła się emisja pierwszego odcinka 1. edycji The Voice Senior. Na jurorskich fotelach zasiedli Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny.

- Uczestnicy są wolnymi ludźmi, czyli mogą i chcą sobie pozwolić na coś, o czym marzyli całe życie. To jest dla nich nowe życie. Oni nie chcą zabłysnąć. Oni chcą po prostu się spełnić i fajnie zaśpiewać. I przeżyć to, co śpiewają - powiedziała Urszula Dudziak. Jeden z uczestników, pan Janusz, rzeczywiście spełnił się na scenie. Wszyscy oniemieli, kiedy wziął do ręki mikrofon.

Jury było zachwycone, każdy chciał go mieć w swojej drużynie. Wykonał szokującego wyboru

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na "przesłuchaniach w ciemno" na scenę wyszedł 67-letni Janusz Sztyber, który wykonał "Always on My Mind" Elvisa Presleya i "My Funny Valentine" Franka Sinatry. Już podczas pierwszych dźwięków pierwszej piosenki jurorzy zaczęli wymieniać między sobą zaskakujące komentarze.

-  No co, no naciskamy! Wszystko w tonacji! - zachwycał się Andrzej Piaseczny i jako pierwszy odwrócił swój fotel w kierunku Janusza. Ten sam ruch wykonała Alicja Majewska, a na końcu Marek Piekarczyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Gwiazdor TSA był zaskoczony, że Janusz jest tylko rok młodszy od niego i może pochwalić się takim głosem. Jurorzy nie szczędzili ciepłych słów - na koniec uczestnik musiał podjąć decyzję, do czyjej drużyny chce dołączyć. Wybrał Alicję Majewską i powiedział: "Jesteś super facet (...) ale idę do Ali! (...) The Voice dzięki, że istnieje, bo taki stary dziad jak ja wyjdzie i zaśpiewa".

- Całe życie śpiewałem. Muzyka była dla mnie czymś najważniejszym. Co z tego, że mam 67 lat, głos mam jak 20-latek. Ja mam wszystko chore oprócz głosu - dodał Janusz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Bierzesz ślub w przyszłym roku? Ksiądz będzie mógł cię wypytać o najbardziej intymne rzeczy, które powinny zostać tylko w małżeńskiej sypialni
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News