The Voice Senior finał
YouTube / The Voice of Poland
Maria Wieczorek - 5 Stycznia 2020

Oszustwo w "The Voice Senior" wyszło na jaw? Widzowie domagają się prawdy

"The Voice Senior" okazało się ramówkowym strzałem w dziesiątkę. Liczni widzowie z radością przyglądali się zmaganiom uczestników, którzy walczyli o zwycięstwo w pierwszej, historycznej edycji programu. Niestety tuż po finale show w sieci pojawiły się oskarżenia o ustawienie jego wyniku.

"The Voice Senior" przyciągnął przed telewizory ogromne rzesze fanów. Program rozrywkowy Telewizji Polskiej szybko przypadł do gustu widzom, którzy wybrali oczywiście swoich faworytów i kibicowali im aż do finału. W jury show zasiedli Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk i to właśnie artyści mieli duży wpływ na to, kto wszedł do ostatniego odcinka.

Emerytura stażowaWcześniejsza emerytura już wkrótce? Padła oficjalna propozycja, ale jest jeden poważny problemCzytaj dalej

"The Voice Senior" było ustawione?

Ostatecznie w finale zmierzyli się Waldemar Wiśniowski, Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Mieczysław Pernach, Jadwiga Kocik, Kazimierz Kiljan, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz siostry Szydłowskie. To ostatnie z wymienionych ostatecznie zwyciężyły w SMS-owym głosowaniu. Nagrodą, jaką otrzymały, okazało się 50 tys. zł oraz bilet na "wakacje marzeń".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceRodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Pół roku później zdarzył się cud, tata dostał wiadomość i zaczął płakaćCzytaj dalej

Wielu widzów ucieszyło się podobnym zakończeniem programu. Liczni komentujący przyznawali, że panie Elżbieta, Krystyna oraz Jolanta były ich faworytkami, więc z radością przyjęli wieści o ich zwycięstwie. Nie wszyscy podeszli jednak do końcowych wyników show w tak pozytywny sposób.

Oskarżenia widzów popularnego show TVP

Niektórzy widzowie są bowiem przekonani, że zwycięstwo sióstr Szydłowskich było ustawione. W sieci zaroiło się od sugestii, według których oczywistym jest, że soliści nie byli w stanie pokonać trio. Inni komentujący twierdzili, iż ich zdaniem panie powinny były odpaść już w półfinale, jednak ostatecznie pozwolono im przejść dalej i wystąpić w ostatnim odcinku.

Dzisiaj grzeje:

1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Niektórzy internauci jako dowód na rzekomą ustawkę przedstawiali fakt, iż do zwyciężczyń szybko trafiły aż trzy bukiety kwiatów. Warto jednak zauważyć, że produkcja na pewno była przygotowana na ewentualne zwycięstwo sióstr i nie musi to wcale oznaczać jakiegokolwiek oszustwa. Debata na portalach społecznościowych trwa jednak w najlepsze, budząc emocje u licznych fanów "The Voice Senior".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowe oznaki raka skóry. Warto regularnie obserwować swoje znamiona
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

The Voice SeniorWidzowie nie mieli pojęcia. Ujawniono, jak zniszczono Janusza z "The Voice Senior", oburzająceCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News