Ostra awantura w "The Voice". Baron mocno ściął się z Bednarkiem, widzowie będą skonsternowani

Ostra awantura w "The Voice". Baron mocno ściął się z Bednarkiem, widzowie będą skonsternowani Źródło: screen/TVP2

Widzowie "The Voice" byli ostatnio świadkami niezłej awantury w studiu. Po występie jednej z uczestniczek, jurorzy zaczęli rywalizować o dołączenie jej do swojego zespołu. Do szczególnego starcia doszło między Aleksandrem Milwiw-Baronem, a Kamilem Bednarkiem.

W "The Voicedoszło do ostrej utarczki słownej w zespole jury. Kiedy Kamil Bednarek próbował przekonać uczestniczkę, aby dołączyła do jego zespołu, w dyskusję wdarł się Baron, który nie zostawił na wokaliście suchej nitki. 28-latek nie pozostał dłużny swojemu starszemu koledze.

Ostra wymiana zdań w ostatnim "The Voice"

Walka o względy tej wokalistki była bardzo zacięta. Praktycznie wszyscy jurorzy chcieli ją w zespole, ale najbardziej zdeterminowany był Baron, który nie cofnął się nawet przed zaatakowaniem konkurenta, aby osiągnąć swój cel. Kiedy były partner Julii Wieniawy usłyszał wypowiedź Kamila Bednarka, nie wytrzymał.

- Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bedczarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa… - powiedział Baron, celowo przekręcając nazwisko kolegi z jury.

Na odpowiedź rywala nie trzeba było długo czekać. Kamil Bednarek wydawał się z początku traktować to jako koleżeńską uszczypliwość, stąd odpowiedź nie była jeszcze tak ofensywna. Najostrzejsze słowa miały dopiero paść.

- I mówi to Baron… Przygadał kocioł garnkowi, a sam smoli - odparł 28-letni wokalista.

W tym momencie sprawy przybrały poważny obrót, bo młodszy kolega przerwał wypowiedź Barona. Gitarzysta Afromental naprawdę się zdenerwował i zaczął w coraz to ostrzejszych słowach wypowiadać się o Kamilu Bednarku.

- Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz. Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco - skwitował Baron, w wyjątkowy ostry sposób ucinając dyskusję.

Fani są zaskoczeni nagłym atakiem Barona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W internecie wśród widzów programu zawrzało, nikt się nie spodziewał, że Baron będzie kłócił się z Bednarkiem na oczach wszystkich zgromadzonych. W komentarzach pojawił się stek wyzwisk, głównie w stronę Barona. Wytknięto mu chamskie zachowanie, nie zabrakło również komentarzy uderzających bezpośrednio w osobę muzyka.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana polska aktorka była molestowana przez księdza w konfesjonale. Zdradziła przerażające szczegóły po latach
2. Zaciągnął 12-latkę w krzaki i brutalnie zgwałcił. Potem oddał koledze, który nie miał dla niej litości

- Ten baron to lamus jednak. Sztucznie promowany nieuk - napisał użytkownik.

- Ten badylaż i telewizyjny skoczko szarpidrut baron niech wali się na ryja [pisownia oryginalna] - skomentował internauta.

- Bednarek super facet, a ten drugi... Sam chyba wie, jak się zachował - stwierdziła komentująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4-latka pogryziona w Pendolino. Personel nie udzielił ŻADNEJ pomocy
  2. Córka polskiej reżyserki jest lesbijką! Od 12 lat żyje w związku z kobietą
  3. Afera po „Roztańczony PGE Narodowy”. Żona Sławomira ostro uderzyła w nowego króla disco-polo, ależ jej puściły nerwy
  4. Nocna interwencja policji w domu gwiazdora „M jak miłość” Rafała Mroczka. Okropna awantura z żoną
  5. Po ślubie Paulina nie wiedziała, czy mówić do teściowej "mamo". Ale ta szybko i brutalnie sprowadziła ją na ziemię

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News