Bez nazwy-1
screen/youtube/The Voice of Poland
Patryk Korzec - 5 Grudnia 2018

Prezes TVP w furii! Poszło o "The voice of Poland"

"The Voice of Poland" to jeden z ulubionych konkursów muzycznych wszystkich Polaków. Widzowie z zapartym tchem oglądają każdą kolejną edycję programu i zmagania uczestników o miano "Najlepszego Głosu w Polsce". Podczas finału 9. serii produkcji doszło jednak do czegoś szokującego, przez co prezes TVP wpadł w szał. 

"The Voice of Poland" bez wątpienia jest jednym z cieszących się największą oglądalnością programów typu talent show, emitowanych w naszym kraju. Produkcja TVP doczekała się już 9 sezonów, ostatni z nich dopiero co dobiegł końca, a emocje wciąż sięgają zenitu. Choć to Marcin Sójka zdobył tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce", podpisał kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz otrzymał czek o wartości 50 tys. zł, oczy wszystkich Polaków zwrócone są jednak na Jacka Kurskiego, który w furii komentuje najnowsze, zaskakujące doniesienia związane z programem.

Prezes TVP oburzony najnowszymi wynikami oglądalności

Dopiero co zakończyła się 9. edycja "The Voice of Poland", a już opublikowano statystyki, które oburzyły prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Okazuje się, że jego zdaniem wyniki oglądalności opublikowane przez Nielsen Audience Measurement są nieprawidłowe i krzywdzące dla Telewizji Polskiej. Oczywiście dane wskazywały, że TVP było gorsze od innych stacji. - "The Voice of Poland" to sukces TVP i jeden wielki skandal wskazań Nielsena. Format, który bije w MOR na głowę TVN-owskie "Mam talent!" wynikiem trzy mln do dwóch mln widzów, regularnie przegrywa" w Nielsenie w odwrotnej proporcji - oburzał się Kurski w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Jego zdaniem wyniki te nie są prawidłowe i stwierdza, że doszło do kradzieży oglądalności. - Jak bardzo Nielsen pompuje TVN i 'Mam talent!' niech świadczy fakt, że według NAM 'Mam talent!' wygrało z - uwaga proszę usiąść i zapiąć pasy - ... meczem piłki nożnej w Lidze Narodów UEFA Portugalia-Polska na TVP1. W sytuacji, gdy mecz oglądało według modelu oglądalności rzeczywistej ponad 2,5-krotnie więcej niż 'Mam talent!'. To jest już kradzież oglądalności na tzw. rympał. Nie zostawimy tak tej sprawy - zapowiada.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej

Oficjalne wyniki oglądalności "The Voice of Poland"

Jak możemy przeczytać we wzbudzającym ogromne emocje raporcie, średnia oglądalność premierowych odcinków 9. edycji show wynosiła 1,93 mln osób, co stanowi 13,38% udziału w polskim rynku telewizyjnym. Rekordem oglądalności był odcinek z 15 września, podczas którego udało się osiągnąć wynik 2,38 mln osób przed telewizorami. Wyniki te - choć imponujące - wskazują, że produkcja straciła 160 tys. widzów w porównaniu do poprzedniej edycji i nie zajęła pierwszego miejsca na rynku telewizyjnym. Przebił ją, jak łatwo można się domyślić, TVN emitujący w tym czasie "Mam talent!" oraz filmy fabularne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurdej-Szatan wbija szpile w koleżankę z planu! Wyjawia kulisy „M jak Miłość”, zapamiętamy je długo
  2. Szaleństwo większe niż najlepsze promocje! Rossmann rozdaje produkty za ponad 5 mln złotych
  3. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  4. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Bogumiła WanderWstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News