Na tę informację czekało tysiące fanów. Wiadomo, co z kolejną edycją The Voice Of Poland

Na tę informację czekało tysiące fanów. Wiadomo, co z kolejną edycją The Voice Of Poland Źródło: instagram/voiceofpoland/

"The Voice Of Poland" cieszyło się wielką popularnością zarówno w normalnej wersji, jak i tej dla nieco młodszych. Ostatnia edycja zakończyła się już jakiś czas temu, co wywołało wielki smutek wśród fanów programu. Wszyscy od razu zaczęli zastanawiać się, kiedy i czy w ogóle pojawi się nowa edycja. Teraz już wszystko wiadomo.

"The Voice Of Poland" jest jednym z niewielu z programów muzycznych, który zaszczycił nas już kilkoma edycjami. Nic zatem dziwnego, że jego fani z końcem każdej odsłony zastanawiają się, kiedy będzie kolejna. Tym razem nie jest inaczej i wielbiciele muzycznego show zasypują różne portale społecznościowe właśnie tego typu pytaniami. Na szczęście nie będą musieli dłużej tego robić, ponieważ wszystko już wiadomo na temat najnowszej edycji.  

"The Voice Of Poland" powraca?  

Ci, którzy martwili się, że nie będą już mogli oglądać swojego ulubionego programu muzycznego, mogą odetchnąć z ulgą. "The Voice Of Poland" powraca. Tym razem, będzie to wyjątkowa odsłona, ponieważ mamy za sobą już 9 edycji, co oznacza, że ta będzie jubileuszowa.  

Ciężko ukryć zachwyt z tego powodu. Niewykluczone, że produkcja przygotuje z tej okazji jakieś specjalne smaczki, które urozmaicą cały program. Choć pewne jest, że "The Voice Of Poland" powraca, nie są jeszcze znane żadne szczegóły. Nie wiadomo zatem, czy jury pozostanie to samo i czy zasady nie zostaną zmienione. Tego wszystkiego najprawdopodobniej będzie się można dowiedzieć dopiero podczas emisji na antenie TVP

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy nowa edycja hitu TVP? 

Na nową edycję trzeba jeszcze trochę poczekać, ponieważ ta, zupełnie jak wszystkie poprzednie, rozpocznie się dopiero jesienią bieżącego roku. Premierowy odcinek produkcja przewiduje na 7 września, natomiast castingi do programu już trwają. Wszyscy, którzy wolą wziąć w nim udział, zamiast jedynie oglądać go z widowni albo kanapy powinni się spieszyć. Dokładne informacje można znaleźć na oficjalnym Instagramie show.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: ESKA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News