„The Voice of Poland” to jeden z tych programów, w którym widzowie z wielkim zniecierpliwieniem wyczekują występów swoich faworytów na żywo. Dopiero podczas takich pojedynków są oni w stanie w pełni pokazać swoje możliwości. Jednak to, co telewizja przygotowała dla swoich widzów wywołało tym razem wielką burzę.

„The Voice of Poland” jest programem, którego popularność rośnie z sezonu na sezon. Wokalne pojedynki zdają się nie nudzić telewidzów, którzy z zapartym tchem śledzą każdy kolejny odcinek.

Jednak w najnowszym epizodzie doszło do zmiany formatu, która w dużej mierze zabolała fanów produkcji. Wszyscy zastanawiają się, jak mogło do tego dojść.

Burza w sieci po kontrowersyjnej zmianie w „The Voice of Poland”

Najnowsza odsłona uwielbianego show muzycznego weszła właśnie w decydującą fazę. Rozpoczęły się występy uczestników transmitowane na żywo, po których zostaną wyłonieni pierwsi półfinaliści programu.

W każdej z poprzednich edycji było tak, że w tego typu odsłonach z programem żegnał się jeden z uczestników. Jak wielkie było zdziwienie osób, które zasiadły niedawno przed telewizorami i zobaczyły, że z programu zostają wyeliminowane aż dwie osoby. Internauci nie kryli swojego oburzenia całą sytuacją.

– Co za idiotyczny pomysł z odrzucaniem aż dwóch osób na pierwszym live? Kurde.. Przecież najciekawsze odcinki to te na żywo. Z czego wynika ta zmiana? – komentuje jeden z fanów.

Winne Święto Niepodległości

Okazuje się, że całemu zamieszaniu winne jest Święto Niepodległości. Ze względu na zmiany w ramówce podczas poprzedniego weekendu produkcja jest jeden odcinek do tyłu, co postanowiono nadrobić w ramach jednego epizodu. Jednak taka decyzja zdaniem wielu jest bezsensowna.

– Idiotyzm! Nie rozumiem jak można było ustawić tak grafik atenowy, żeby nie móc wyemitować odcinka więcej, w sumie jedynego dobrego programu w tej całej TVP – grzmi jedna z internautek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

– Nie wyemitowali odcinka bo święto ale jakoś puścili normalny film, na tvnie jakoś odcinek na żywo „Mam talent” był – skarży się kolejna fanka.

Fani mają teraz twardy orzech do zgryzienia, ponieważ nie do końca wiadomo, kiedy wypada finał ich ulubionego show. Jedne zapowiedzi mówią o trzech tygodniach oczekiwania, inne o dwóch.

– Może znowu zrobią tydzień przerwy bo trzeba będzie pokazać np. Odsłonięcie jakiegoś pomnika lub inne „narodowe” wydarzenie… – spekulują komentujący.

Pojawiają się nawet bardzo zdecydowane propozycje, co do najbliższej przyszłości „The Voice of Poland”.

– Ten sezon to jest totalne dno. Niech za tydzień wybiorą zwycięzcę i nara – pisze jeden z facebookowiczów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak Instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci 
  2. Robert Janowski wystąpił właśnie w roli uczestnika „Jaka to melodia”! Jak sobie poradził? 
  3. Sławomir zrobił to własnej żonie! Upokarzające nagranie krąży po sieci 
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!