Zapadła oficjalna decyzja! Fani "The Voice of Poland" długo czekali na te informacje ze strony TVP

Zapadła oficjalna decyzja! Fani "The Voice of Poland" długo czekali na te informacje ze strony TVP Źródło: screen/youtube/

Fani "The Voice of Poland" długo czekali na ten dzień, który ku ich uciesze, w końcu nadszedł. Stacja TVP wreszcie podjęła oficjalną decyzję, która bardzo spodoba się telewidzom.

"The Voice od Poland" to jeden z popularniejszych show muzycznych w Polsce. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, powiększając tym samym grono swoich odbiorców. Nic zatem dziwnego, że widzowie ze zniecierpliwieniem czekają na kolejny odcinek, a gdy seria dobiega końca, odliczają dni do nowego sezonu. Wreszcie pojawiły się informacje, na które długo czekali. 

Świetne wieści dla fanów "The Voice of Poland". Stacja podjęła decyzję 

Na antenie TVP jest obecnie emitowana dziesiąta już edycja tzw. "dorosłej" wersji muzycznego show, w której na kultowych czerwonych fotelach zasiedli: Margaret, Kamil Bednarek, duet Tomson i Baron oraz Michał Szpak. Choć sezon jeszcze nie dobiegł końca, widzowie już dopytują co z kolejnymi odsłonami i edycjami show. Stacja wreszcie podjęła decyzję i oficjalnie poinformowała, że w sezonie 2020/2021 wszystkie wersje "The Voice" będą kontynuowane. 

- Celem i ambicją publicznego nadawcy jest, aby ten uwielbiany przez miliony Polaków, łączący pokolenia program, dał szansę zaistnieć wokalistom w każdym wieku - przekazano. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zatem, jak możemy się dowiedzieć, już w grudniu po raz pierwszy na antenie pojawi się "The Voice Senior", do którego mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 60. rok życia. Na trenerskich fotelach zasiądą tym razem: Alicja Majewska, Urszula Dudziak z "Bitwy na głosy", Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

To jednak nie koniec, bowiem wraz z nowym rokiem widzowie mogą spodziewać się trzeciej już edycji "The Voice Kids", przeznaczonego dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Gorące, jurorskie fotele zagrzeją: uwielbiany duet Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo, którą mieliśmy okazję już zobaczyć w drugiej odsłonie, gdy zastępowała Edytę Górniak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Słynna przyprawa wywołuje ZATRUCIE
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: interia  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News