Dotarła do finału "Mam Talent", teraz zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Oszukała jednak widzów, którzy pamiętają jej słowa

Dotarła do finału "Mam Talent", teraz zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Oszukała jednak widzów, którzy pamiętają jej słowa Źródło: youtube/the_voice_of_poland/

Nowa edycja "The Voice of Poland" wzbudza wśród widzów wielkie emocje i to nie tylko za sprawą zmienionego nieco składu jury. Różnorodni uczestniczy poruszają fanów show, a jedna z nich najbardziej przykuła ich uwagę. Jak się okazuje, już mieliśmy okazję zobaczyć ją w jednym programie.

Uczestniczka "The Voice of Poland" oszukała telewidzów? Wszyscy pamiętają jej słowa po udziale w innym talent show, które zdają się nie zgadzać z tym, co właśnie zrobiła. Jej występ jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych, a internauci wspominają deklarację, jaka padła z jej ust. 

Wielkie emocje w "The Voice of Poland" 

Na antenę powróciło właśnie długo wyczekiwane show, które w czasie przerwy, nieco zmieniło swój skład trenerski. Od teraz na wielkich, czerwonych fotelach zasiadają: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz po rocznej przerwie - Baron i Tomson. To właśnie pod ich czujnym okiem będą kształcić się przyszli wokaliści i wokalistki, którzy najpierw muszą przejść eliminacje w ciemno. 

Z oceną jury zmierzyła się Julia Olędzka, która od razu wpadła w ich gusta, jednak jedynymi, którzy nie zdecydowali się odwrócić, był duet z zespołu Afromental. Choć Baron przyznał, że "Julia to jedno z jego ulubionych imion", na decyzję było już za późno. W czasie, gdy trenerzy zachwycali się zdumiewającym głosem uczestniczki, widzowie przed telewizorami starali się przypomnieć sobie, skąd mogą kojarzyć tę młodą dziewczynę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oszukała widzów? Wszyscy pamiętają jej słowa 

Okazuje się, że Julię mieliśmy okazję zobaczyć w 7. edycji "Mam Talent" i to w finale. Choć nie zajęła pierwszego miejsca, niedługo po emisji show wyznała, że nie ma zamiaru startować w kolejnych tego typu programach. 

- To był ostatni talent show, w którym wystąpiłam - mówiła po finale show. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak znów pojawi się publicznie. Zaplanowała coś niezwykłego, chce oddać hołd mężowi

2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Niektórzy telewidzowie poczuli się nieco oszukani w związku z niedotrzymaniem deklaracji Julii. Twierdzą, że uczestniczka doskonale wie, że ze swoim bagażem doświadczeń muzycznych ma nieco większe szanse na wygraną, dlatego zdecydowała się znów wystartować w talent show. Wspominają również, że niedługo po finale "Mam Talent", Olędzka zaśpiewała w "Tańcu z gwiazdami", a nawet dubbingowała piosenkę animowanej postaci Naomi w bajce "Eleny z Avaloru". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Edyta Górniak ZAATAKOWAŁA znaną piosenkarkę! Nigdy nie była tak ostra, na odpowiedź nie musiała długo czekać
  3. Mężczyzna raz na pół roku wymienia żarówkę i dostaje za to 80 tys. zł. Jednak to nie jest takie proste, jak się wydaje
  4. Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: interia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News