Dramatyczne informacje. Gwiazda "The Voice of Poland" oddycha resztkami sił

Dramatyczne informacje. Gwiazda "The Voice of Poland" oddycha resztkami sił Źródło: screenshot/TVP

Widzowie The Voice of Poland są zdruzgotani wieściami, jakie właśnie obiegają media. Uwielbiana gwiazda show ledwo oddycha i zużywa do tego resztki swoich sił. Druzgoczące informacje dla wszystkich fanów.

The Voice of Poland już od kilku lat pokazuje widzom TVP zmagania niezwykle uzdolnionych wokalistów, którzy pod opieką gwiazd z polskiej sceny muzycznej rozwijają swoje umiejętności. Formuła show sprawia, że społeczeństwo bardzo przywiązuje się nie tylko do juty, ale także ich podopiecznych. Teraz nie mają powodów do radości -  do mediów trafiła dramatyczna wiadomość o gwieździe programu. Fani są zdruzgotani.

Gwiazda The Voice of Poland bardzo cierpi

Wierni widzowie The Voice of Poland z pewnością pamiętają niezwykle uzdolnioną dziewczynę, Maja Kapłon, która brała udział w 8. edycji show. Dzięki niesamowitemu głosowi zdobyła uznanie nie tylko surowego jury, ale także większości publiczności, którzy trzymali za nią kciuki do samego końca. Niestety, straszna choroba, na jaką artystka cierpi od urodzenia, dała o sobie znać. Stan wokalistki zrobił się bardzo poważny, a ona sama błaga o pomoc w rozrywającym serce nagraniu.

Maja urodziła się ze skoliozą. Lekarze starali się pomóc poprzez operacje, jednak niedawno okazało się, że jeden z prętów podtrzymujących kręgosłup we właściwej pozycji złamał się, znacznie pogarszając stan uczestniczki The Voice of Poland. Zdarzenie zepsuło efekty poprzednich 18 zabiegów, doprowadzając do fatalnej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Przez ostatnie dwa lata, kiedy chodziłam ze złamanym prętem, lekarze widzieli to. Jednak nie zostałam poinformowana. Nastąpił regres, mam problemy układu oddechowego, co wiąże się z tym, że nie jestem w stanie ani pracować, ani spełniać swojego marzenia, jakim jest muzyka - mówi.

Artystka błaga o pomoc

Złamany pręt sprawił, że Maja musiała zmienić całe swoje życie. Nie może chodzić, cały czas odczuwa ogromny ból, a do tego dochodzą okropne problemy z oddychaniem. Obecnie może jej pomóc tylko kolejna skomplikowana operacja.

- Boję się, że wkrótce się uduszę. Moje ciało kurczy się i miażdży narządy wewnętrzne. Oddycham resztkami sił… Nie wiem, ile jestem w stanie wytrzymać. Bez operacji najprawdopodobniej… - wyznaje.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Niestety, polscy chirurdzy odmawiają podjęcia się takiego ryzyka. Uczestniczka The Voice of Poland jednak się nie poddaje i chce zebrać fundusze na operację za granicą. Sama jednak nie ma wystarczającej kwoty, by móc wyjechać. Stąd jej filmik z poruszającym apelem - błaga o wsparcie choćby złotówką każdego, kto zechce jej pomóc w walce o powrót do dawnego życia. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu Się Pomaga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: RMF FM 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News