Wielka zmiana w "The Voice of Poland"! Czegoś takiego jeszcze nie było, jurorzy staną przed piekielnie trudnym zadaniem

Wielka zmiana w "The Voice of Poland"! Czegoś takiego jeszcze nie było, jurorzy staną przed piekielnie trudnym zadaniem Źródło: Instagram/The Voice of Poland

Program The Voice of Poland w tej edycji przechodzi wiele zmian. Nie tylko został odświeżony skład jurorski, ale także zostały zmienione zasady w kolejnych etapach talent show. Zarówno uczestnicy, jak i jurorzy będą musieli stanąć przed trudnym zadaniem. Wygląda na to, że widzów czeka wiele emocji.

Program The Voice of Poland cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i doczekał się już 10 edycji. Najnowsza odsłona talent show przynosi fanom formatu wiele niespodzianek. Nie tylko na fotelach jurorskich zasiadają nowi trenerzy, ale także na etapie bitew będą inne zasady. Wygląda na to, że zarówno jurorzy, jak i uczestnicy będą musieli stanąć przed nie lada wyzwaniem. 

The Voice of Poland zmienia reguły

Do tej pory widzowie programu mogli śledzić losy uczestników podczas przesłuchań w ciemno, bitew, nokautów oraz występów na żywo. Ten format zostaje bez zmian, jednak podczas jednego z etapów show jurorzy będą mieli większe pole do popisu. Niemniej jednak zarówno sędziowie, jak i uczestnicy będą musieli stanąć przed niełatwym zadaniem, bowiem do ostatniej chwili nie będziemy znali ostatecznego składu uczestników. 

Chodzi o etap bitew. Dotychczas po skompletowaniu swojej grupy uczestników podczas przesłuchań w ciemno odbywał się kolejny etap, w którym trwała dalsza eliminacja uczestników. Trenerzy podczas bitew mieli prawo do podkradania sobie zawodników trzy razy podczas trwania tego etapu przesłuchań. Był to świetny element zaskoczenia dla widzów, jednak po trzykrotnym skorzystaniu z tej opcji nie było możliwości dalszych zmian. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bitwy w The Voice na nowych zasadach

Od teraz będzie to wyglądało nieco inaczej. Już w najbliższą sobotę rozpoczynają się bitwy i wszyscy trenerzy będą mogli "kraść" między sobą uczestników bez ograniczeń. Oznacza to, że do ostatniej chwili, aż do etapu nokautów, nie będzie wiadomo, kto ostatecznie będzie znajdował się w drużynie danego trenera. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Uczestnicy drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Kamila Bednarka i Michała Szapaka już jutro zmierzą się z nowymi zasadami show. Na pewno będzie to stresujące zadanie nie tylko dla jurorów, ale także uczestników, bowiem będą musieli martwić się o swoje pozostanie w programie przez dłuższy czas. W każdej chwili trener może zmienić swoją decyzję i "podkraść" kogoś innego na miejsce danej osoby. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News