Finalistka The Voice of Poland pilnie potrzebuje operacji ratującej życie. Jest bardzo źle

Finalistka The Voice of Poland pilnie potrzebuje operacji ratującej życie. Jest bardzo źle Źródło: screen/TVP

Finalistka The Voice of Poland ma poważne kłopoty ze zdrowiem, potrzebuje skomplikowanej operacji. Jej jedyna szansa na normalne życie to kosztowna operacja za granicą.

Znana z The Voice of Poland wokalistka od dawna chorowała na przewlekłą chorobę. Jednak dwa lata po udziale w programie, stan jej zdrowia znacznie się pogorszył. Życie uratować jej może tylko skomplikowana operacja w Nowym Jorku.

Finalistka Voice of Poland ma poważny problem ze zdrowiem

- Od urodzenia choruję na skoliozę. Miałam osiemnaście operacji, które pozwoliły na to, że dalej żyję. W wieku 20 lat miałam mieć ostatnią. Niestety pod koniec wakacji tego roku dostałam ogromnych bólów, a lekarz, u którego byłam, powiedział mi, że mam złamany pręt w kręgosłupie - napisała jakiś czas temu na Instagramie Maja Kapłon, hitowego programu TVP.

Maja Kapłon była uczestniczką ósmej edycji The Voice of Poland. W programie trafiła pod opiekę Marii Sadowskiej. Udało jej się dotrzeć aż do finału, w którym zmierzyła się z Michałem Szczygłem, Łukaszem Łyczkowskim i Martą Gałuszewską (która wygrała program). Mogła zrobić wielką karierę, ale niestety przeszkodziła jej w tym choroba.

Wokalistka może nawet umrzeć. Potrzebna jest kosztowna operacja

Maja Kapłon przyznała, że choć lekarze wiedzieli o złamanym pręcie kręgosłupa, w ogóle jej o tym nie poinformowali. Przez to zamiast robić postępy w chorobie, zaliczyła regres. Przez to ma teraz problemy z oddychaniem - do tego stopnia, że nie może pracować. Co więcej, jak wiadomo - oddech jest bardzo ważny w śpiewie, a stan zdrowia także to uniemożliwia wokalistce. Niestety, na tym nie koniec.

- Boję się, że wkrótce się uduszę. Oddycham resztkami sił, a nie wiem, ile jeszcze wytrzymam - powiedziała wokalistka, prosząc o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze w Polsce nie chcieli się podjąć operacji, w związku z tym musiała skontaktować się ze specjalistą z Nowego Jorku. Niestety operacja w USA kosztuje tak duże pieniądze, że wokalistka nie może sobie na nią pozwolić. W związku z tym zorganizowała zbiórkę w internecie. Ponadto uczestnicy programu The Voice of Poland również postanowili jej pomóc.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

24 stycznia 2020 w warszawskim klubie Stodoła zorganizowany zostanie koncert charytatywny dla Mai Kapłon. Dochody mają być przeznaczone na leczenie wokalistki, a wszyscy biorący w nim udział zrzekli się swojego wynagrodzenia. Na koncercie ma wystąpić Natalia Kukulska, Michał Szpak, Aleksander Milwiw-Baron oraz finaliści z ósmej edycji The Voice of Poland. Ponadto zostanie wypuszczona składanka na CD z utworami uczestników The Voice of Poland oraz The Voice Kids - dochód ze sprzedaży również ma wspomóc leczenie wokalistki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News