Widzom "The Voice of Poland" wyjdą oczy z orbit. Wiadomo już, kto będzie nowym jurorem

Widzom "The Voice of Poland" wyjdą oczy z orbit. Wiadomo już, kto będzie nowym jurorem Źródło: instagram/voiceofpoland/

Nowe "The Voice of Poland" pojawi się na antenie telewizji już za kilka tygodni. Fani muzycznego show rozpoczęli spekulacje na temat zmian, które być może produkcja zechce wprowadzić, by nadać nutę świeżości. Jedna z nich została potwierdzona i nie ma co niej żadnych wątpliwości. Skład jury ulegnie zmianie i już wiadomo, kto będzie nowym jego członkiem.

Skład jury "The Voice of Poland" wraz z najnowszą edycją nieco się zmieni. Wszystkie doniesienia na ten temat zostały oficjalnie potwierdzone. Ponadto, emisja odcinków zbiegnie się z wielkim wydarzeniem w życiu nowego jurora. 

Kto zasiądzie na jednym z foteli w programie "The Voice of Poland"?

Zmiany, które mają zajść wśród trenerów, już od kilku tygodni budzą olbrzymie zaciekawienie wśród telewidzów. Fani muzycznego show, chcieli jak najszybciej poznać nowy skład jury. Ciekawscy nie muszą czekać ani minuty dłużej, bowiem oficjalne informacje na ten temat pojawiły się już w mediach społecznościowych. Jeden z czerwonych foteli zajmie tym razem Kamil Bednarek, a informacje te oficjalnie potwierdził jego menadżer. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, że będzie to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i co więcej, dzięki udziałowi w programie, cała Polska znów usłyszy o wokaliście, o którym przez jakiś czas mówiło się niewiele.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Muzyk wraca do gry 

Fani show nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, że produkcja idealnie trafiła z wyborem nowego jurora. Tym, którzy już zdążyli zapomnieć, jak rozpoczęła się kariera Kamila, która trwa już od kilku lat, przypominamy, że miejscem jej rozkwitu była scena w podobnym show, a dokładniej w "Mam Talent". Dzięki udziałowi w programie stał się prawdziwą gwiazdą, a o jego koncerty zabiegali niemalże wszyscy.

W ostatnim czasie, o wokaliście mówiono nieco mniej, jednak teraz ten powraca i to zupełnie odmieniony. Piosenkarz obciął swoje dredy, które jeszcze nie tak dawno były jego cechą charakterystyczną. Ponadto, już niebawem wystartuje ze swoją nową płytą, której premiera zbiegnie się dokładnie z emisją pierwszych odcinków "The Voice of Poland". Nie wykluczone, że Kamil uraczy widzów, wykonaniem jednego ze swoich utworów na żywo i pamięcią powróci do czasów, w których to on przechodził eliminację i walczył o swoją karierę.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News