Jak sobie poradzili nowi jurorzy "The Voice of Poland"? Widzowie mają bardzo skrajne opinie

Jak sobie poradzili nowi jurorzy "The Voice of Poland"? Widzowie mają bardzo skrajne opinie Źródło: Facebook/The Voice of Poland TVP

The Voice of Poland ruszył z 10., jubileuszową edycją. Wśród jurorów znaleźli się debiutanci, jak również stali bywalcy czerwonych foteli. Jak poradzili sobie nowi jurorzy popularnego talent show? Zdania internautów są podzielone.

The Voice of Poland już po raz 10 poszukuje nowych, wokalnych talentów. Ta edycja show będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileuszową emisję. Nowi jurorzy zadebiutowali podczas wczorajszego odcinka. Jak się sprawdzili? Zdania internautów i widzów, są podzielone. 

The Voice of Poland stawia na młodość

Przez 9 edycji programu w składzie jurorskim mogliśmy zobaczyć między innymi Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, Andrzeja Piasecznego czy Natalię Kukulską. Na słynnych czerwonych fotelach jurorzy zmieniali się edycji na edycję. Teraz do grona oceniających młodych wokalistów, dołączyła jeszcze dwójka gwiazd młodego pokolenia. 

We wczorajszym odcinku po raz pierwszy w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Margaret oraz Kamila Bednarka. W internecie możemy już zobaczyć pierwsze komentarze na temat tego, co sądzą widzowie o nowych sędziach popularnego show. Okazuje się, że Kamil Bednarek bardzo spodobał się odbiorcom i nie brakuje na jego temat komplementów: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

- Kamil Bednarek to strzał w 10 świetny chłopak

- Kamil Bednarek rozruszał ten program - czytamy na facebooku.

Co do debiutu Margaret internauci nie byli już tak łaskawi, jak dla Kamila Bednarka. Widzowie stwierdzili, że nie odnalazła się jeszcze w formacie show:

- Margaret by się mogła uczyć od niektórych uczestników wokalu.

- Margaret jak bidulka taka. To nie miejsce dla niej. Zbyt małe doświadczenie - piszą internauci.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Mimo podzielonych zdań co do występu nowych jurorów, większość komentujących twierdzi, że to najlepszy skład jurorski, jaki był do tej pory. Do grona oceniających młodych wokalistów powrócili również ulubieńcy widzów, Tomson i Baron. Czwartym, równie lubianym przed odbiorców jurorem jest Michał Szpak. Wszystko wskazuje na to, że produkcja programu postawiła na młodość i świeżość w jubileuszowej edycji The Voice of Poland. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News